lek. dent. Krzysztof Klim

Odwiedzam doktora od wielu lat, ma ręke do zębów jak nikt inny. Jest zawsze usmiechniety i przyjaźnie nastawiony. Jestem osobą która jest raczej strachliwa jeśli chodzi o wizyty u dentystów ale mam zaufanie do tego Pana. Ostatnio odwiedziłam Pana doktora w jego nowym gabinecie na os. Andaluzja i ku mojemu zdziwieniu okazał się to super nowoczesny gabinet w bardzo eleganckim stylu. Tym bardziej polecam serdecznie, szczególnie teraz. P.S słyszałam o możliwości leczenia pod wpływem gazu rozweselającego (:

Cudowny lekarz, ręke do swojej pracy ma jak nikt inny. Szybko można pozbyć się bólu za przystępną cene. Sympatyczny o spokojnym usposobieniu.

Cichy, spokojny opanowany. Wie co robi. Bardzo mi pomógł. Chodze do niego regularnie bez strachu. Pozdrawiam.;)

Dobrze się czuje w rękach doktora, zawsze uśmiechnięty a przy tym konkretny. Na pewno wróce nie raz do jego gabinetu.

Świetny fachowiec nic dodać nic ująć. Przyjazne nastawienie i wieloletnie doświadczenie. Szczerze polecam

jest fantastyczny polecam dzieki niemu odzyskalam piekny usmiech wdzieczna pacjetka

Lekarz z doświadczeniem- w zależności od nastroju - rozmowny lub milczący:) ale ogólnie sympatyczny. gabinet wyposażony średnio-troche z dawnej epoki,ale do nieskomplikowanych spraw ok. Nie zdziera zbytnio,ale najtaniej też nie jest. Chodze do niego od kilku lat i ok - nie za cząsto, bo nie mam większych kłopotów. Polecam do usuwania zębów-jest rewelacyjny i to nie tylko moja opinia. Ma do tego rękę-wielu ludzi go pod tym względem chwali. Reasumując - spoko:) no i ma umowe z NFZ - co ma swoje plusy- np. darmowe ekstrakcje;) -może stąd ma taką wprawę;) Polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Piekary Śląskie"?

Danuta Moś

Stomatolog dziecięcy
Euro-Med
Bytomska 196
41-940 Piekary Śląskie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Med"
ulica Dolna 1
42-600 Tarnowskie Góry
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Med"
ulica Dolna 1
42-600 Tarnowskie Góry