lekarz Krzysztof Kościelniak

Internista, Patomorfolog

2,6

Nie polecam tego lekarza robił mi gastroskopię nie dość,że bez znieczulenia to jeszcze kazał mieć zamknięte oczy i nie połykac i nie przelykać .Naprawdę dziwny lekarz i dziwnie wykonana gastroskopia mialam już niejednokrotnie robione takie badanie i zawsze ,każdy lekarz znieczulał gardło psikał takim sprejem i zawsze mówił żeby slina swobodnie na zewnatrz sie wydostawala.Dodatkowo lekarz chamski w stosunku do pacjenta nie mówi tak jaki inni lekarze co np w danej chwilii widzi na ekranie i nie utrzymuje kontaktu nawet wzrokowego z pacjentem.Nie polecam mimo,że lekarz może ma długi staż pracy to nie ma podejścia do pacjenta ,zero empatii

Lekarz na pewno nie z powołania. Lekceważące podejście do pacjenta. Osoby wysiadują pod jego gabinetem godzinami po to by odejść z kwitkiem. Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.

Być może prywatnie jest miły i kompetentny, w przychodni wizyta u niego przypomina czasy PRL-u.Lekarz nie poświęca czasu na wysłuchanie pacjenta,w ogóle nie tłumaczy choroby i metod leczenia.W moim przypadku przepisał rutynowe leki na schorzenia gastryczne i nie podał żadnej diagnozy, dając tylko skierowanie na gastroskopię.Pomimo ścisłej diety i brania przepisanych leków mój stan bardzo się pogorszył w ciągu trzech dni(silne bóle-pogotowie).Diagnoza drugiego lekarza(prywatnie)-książkowy przypadek refluksowego zapalenia przełyku- była na szczęście trafna.Do myślenia dają także wypowiedzi kilku pacjentów, który leczy newet po 15 i 16 lat Oprócz tego jest niemiły ...

Oprócz tego jest niemiły i stosuje drastyczne metody utrzymania porządku w poczekalni.

Bardzo miły i kochany pan doktor, wykonywał mi biopsje węzła chłonnego metodą cienkoigłową, bezboleśnie i szybko, prawidłowo oceniony wynik już po 3tu dniach, polecam tego lekarza jest naprawdę dobrym specjalistą.

Dobry i zaangażowany fachowiec pacjentowi duzo czasu w ocenie choroby Polecam

Dobry i zaangażowany fachowiec
pacjentowi duzo czasu w ocenie choroby
Polecam