dr n. med. Krzysztof Krysta

Psychiatra

Ja miałem depresję od czasu, jak zacząłem chorować na serce. Miałem skierowanie od kardiologa. Dobrze mi dopasował leki na depresję, ale po nich też mi się wyrównało bardzie ciśnienie krwi.

Jak ktoś choruje na nerwicę, to go namawia, żeby poszedł na psychoterapę.

Jak ktoś choruje na nerwicę, to go namawia, żeby poszedł na psychoterapę.

Poradzili mi,żeby się do niego wybrać, jak byłam w szpitalu w Ochojcu. Mam zapisane tabletki i teraz nie mam juz takich nerwów.Mam nadzieję, ze to leczenie będzie mi dalej pomagać.

Powiedzial mi, jakie moge miec objawy uboczne po tabletkach. Tak jak to bylo napisane w ulotce. Wiedzailem, ze mi to przejdzie i sie nie przejmowalem.

Ostatnio, jak mialam problemy z nerwica, to mnie pokierowal, zebym poszla na konsultacje na oddzial nerwicowy. Teraz dojezdzam na terapie.

Teraz, jak są te nowe listy leków, to mówi pacjentom, jakie są tańsze zamienniki w aptece

Zna sie na leczeniu depresji, zapisuje dobre tabletki na spanie, niektore osoby wysyla na oddzial psychoterapii

Posłał mnie na psychoterapię grupową. Teraz już nie mam takiej depresji i nerwicy, jak wcześniej.

Iezeli ktos np. ma chorobe psychiczna i bierze narkotyki, to moze skierowac na odpowiednia terapie

w trakcie swoich wizyt oprócz leczenia farmakologicznego stosuje równiez psychoaedukację; w trakcie wizyt daje do przeczytania broszurki dotyczace np. depresji i lęku, a potem omawia je w czasie nastepnej wizyty

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Bytom"?

"Dagmadent"

Dąbrowa Górnicza
Katowice
ulica Majakowskiego 18 C
41-300 Dąbrowa Górnicza
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "KOMPAS"
Modrzejowska 27
42-500 Będzin