lekarz Krzysztof Kubicki

3,7
3,7

Sympatyczny młody lekarz. Przed operacją bardzo mi pomógł, wszystko dokładnie mi powiedział. W trakcie całego pobytu w szpitalu miał dla mnie czas. Dziękuję Doktorze.

Dziękuję Doktorze.

Jak na młody wiek to w duża wiedza medyczna ,cierpliwość oraz wysoka kultura osobista,lekarz godny polecenia.

Lekarz młody bez specjalizacji, rządzi się na oddziale urologicznym Szpitala Wojewódzkiego w B-B i czuje się tam wyjątkowo pewnie - dlaczego? Personel wie i pacjenci którzy choć trochę się tym zainteresowali - wiedzą też. Mało empatyczny. Nie zauważyłem jakiegoś większego zainteresowania pacjentem. Za to zainteresowanie personelem, tym ładniejszym spore - oj głośne dyżury nocne w pokoju pielęgniarek - doktor bardzo lubi być duszą towarzystwa.