lekarz Krzysztof Kwaśny

Wenerolog, Dermatolog

2,6
2,9

Polecam!!! Jest świetnym lekarzem! Problemem byly wypadające wlosy,zlecil szereg badan przy czym dowiedzialam sie,że mam chorą wątrobę i nerki a to wystarczająca przyczyna do tego żeby oberwaly wlosy. Leczenie bedzie trwalo 3 miesiące i zobaczymy co dalej...

Zrezygnowałam, gdy ŁZS zaczął leczyć... Ranigastem :) Dużo mówi. Miałam wrażenie, że zwyczajnie naciąga mnie na pieniądze. Efekty leczenia - marne. U innego dermatologa radykalna poprawa po pierwszej wizycie. Przy odpowiedniej terapii chodze teraz do lekarza raz na rok. On kazał przychodzić do siebie co dwa - trzy tygodnie.

BARDZO DOBRY LEKARZ! JAK WIADOMO CHOROBY SKÓRNE LECZY SIĘ DŁUGO,TO NIE DENTYSTA,ŻE ZAKLEJI DZIURE I JUŻ.TRAFIŁ Z DIAGNOZĄ KILKAKROTNIE, PODCHODZI DO PACJENTA PROFESJONALNIE I ZA KAŻDYM RAZEM ZE SKUTKIEM BARDZO DOBRYM! GORĄCO POLECAM!

hm.mnie pomógł.fakt-kaze sobie płacic dosc slono,ale w moim przypadku trafil z diagnoza.irytujace jest to jego klepanie w laptopa-ale rozumiem-biurokracja.jest tez troche sztywny i generalnie mało ludzki.ale skuteczny.polecam.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, za prywatną wizytę bierze 80 zł i kompletnie nie trafił w moim przypadku z diagnozą. Mimo, że sugerowałam,że mam objawy innej choroby i potrzebne są dodatkowe badania, to na takie mnie nie wysłał, tylko przypisał antybiotyk i umówił się na kolejną wizytę. Wywarł na mnie wrażenie, że po prostu interesują go pieniądze, a nie dobro pacjenta. Dość dużo czasu poświęca na wywiad z pacjentem, ale i tak nie bierze pod uwagę tego co się mówi, myślę że są to tylko pozory, bo pacjent mógłby się oburzyć aby zapłacić 80 zł za 5-minutową wizytę. Szkoda pieniędzy i zdrowia na leczenie się u tego pana.

Niestety i w moim przypadku nie rozpoznał choroby, kolejny lekarz absolutnie wykluczył diagnozę p. Kwaśnego.

Żle rozpoznał chorobe , wskazanie było na ospe co sei nei potwierdziło badaniami i u innego juz kompetentnego lekarza rozpoznano poprostu alergie, a za kontrole Pn doktor Kwasny bierze następne 60 zł, ponadto zostałem narażony na uboczne działanie niepotrzebnych mi leków i na koszty. To naciągacz

To naciągacz

Bardzo dobra atmosfera, profesjonalne podejście, poświęca dużo uwagi pacjentowi - Polecam.