lekarz Krzysztof Lubecki

2,5
2,3
2,2
2,1

Ja osobiście polecam doktora zna się na tym co robi nie jest wulgarny ani nie traktuje przedmiotowo jak to niektóre piszą jestem młodą mamą nawet bardzo i pan doktor ani nie oceniał wni nie krytykował mojego wieku wręcz przeciwnie byłam zestresowana pierwszą wizytą a Pan Lubecki rozluźnił atmosferę jakimś żartem i uważam że te panie które piszą źle na doktora że a to rzucił żart o piwnicy itp to są przemądrzałe "paniusie" które widza tylko czubek swojego nosa i nie znają się na żartach. A ty jak idziesz pierwszy raz to idź i sama się przekonaj też tak zrobiłam i mam już zdanie na jego temat którego nie zmienię prowadził ciążę mojej mamy i teraz moją i ja oraz moja mama jesteśmy z niego zadowolone ja i moja siostra jesteśmy zdrowe. A to że jakieś dziecko się urodziło chore to może być wina genów pozdrawiam i polecam najlepszy ginekolog jak dla mnie. Niewierzysz idź i sama się przekonaj ☺

Zdecydowanie polecam !!! Lekarz z ogromnym doświadczeniem i praktyką, specjalista w swojej dziedzinie, zawsze idealnie dobiera leki, chętnie dzieli się wiedzą, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowie na każde, nawet najgłupsze pytanie. Lekarz, który nie raz okazał mi bezinteresownie swoją pomoc, a jestem jego pacjentką od 25 lat. Polecam Pana Doktora i uważam, że w Ostrowie jest jednym z lepszych lekarzy ginekologów. Mam nadzieję, że za szybko nie odejdzie na emeryturę, bo w Ostrowie nie ma do kogo umówić się na wizytę.

Godnie polecam Pana doktora chodzę juz do niego aktualnie teraz z 3 ciąża nie mogę powiedzieć złego słowa na niego.w pierwszej ciąży miałam problemy i dzięki jego czujności moja córka zyje.noe wyobrażam sobie żeby iść do innego lekarza

Kto nie chce wspominać porodu i połogu jako koszmaru to niech się trzyma od tego "lekarza" z dala. Gburowaty i opryskliwy, krzyczy u podczas szycia że pacjentka (znieczulona) nie współpracuje. Zszywa byle jak, szwy się rozeszły i wdała się infekcja, konieczne było ponowne szycie - na szczęście już przez kogoś innego. Nie interesuje się pacjentką, nie udziela informacji, nie tłumaczy co będzie robił. Najgorszy lekarz w ostrowskim szpitalu. Przez niego zamiast wspominać pierwsze dni z dzieckiem będę wspominać ból i płacz.

Nie rozumiem niektórych komentarzy tutaj.. nie moge powiedziec zlego slowa na doktora Lubeckiego chodzilam do niego przez cala ciaze i nie mial jakos nie wiadomo jakich humorów jak pisza inne panie... dla mnie godny polecenia wszystko dokladnie wytlumaczyl wysłuchal odpowiadal na kazde nawet czasem najdziwniejsze pytanie... fakt faktem chodzilam na wizyty prywatne ale za porod nie dawalam zadnej kasy jak inne osoby pisza o nim ze kase chce za porod zenada dla mnie po huj placicie a potem pierdolicie.. jak czytam te wszystkie opinie na jego stronach na tej i na innych to czegos tu nie rozumiem chyba glupota ludzka wami kieruje!! dla mnie Godny polecenia!!! zna sie na rzeczy na badania kieruje za kazda wizyta mialam jakies skierowanie na badania. Wiecej takich lekarzy powinno byc w ostrowskim szpitalu jak on tyle!!

ABSOLUTNIE Nie polecam . Zdecyowanie pomylil sie z zawodem . Czlowiek nie zasluguje na tytul lekarza.Arogancja, ktoraj nawet nie mozna opisac , bo nie miesci sie w zadnych normach.Nie szanuje pacjentow i poniza ich. Nie rozumien dlaczego przez tyle lat nie odebrano mu prawa wykonywania zawodu? Powinien pracowac w fabryce czekoladek, tam nie obowiazuje przysiega Hipokratesa i nie musi postepowac etycznie w sosunku do czekoladek, wystarczy je tylko pakowac do pudeleczek, choc po czasie moglo by sie jednak okazac.ze.to tez za duzo i moze miec dosyc.

Nie polecam Lubeckiego. Pozytywne opinie które tutaj są zamieszczone to pacjentki które chodziły prywatnie. Przez niego moje dziecko teraz się męczy bo poród mógł być wcześniej a nie że podaje tabletki na wstrzymanie. brak kompetencji. Powinien zrobić miejsce młodszym ale wiadomo w szpitalu to jedna klika

Nie polecam Lubeckiego.

NIE POLECAM! Do wczoraj byłam pacjentką dr. Lubeckiego. Leczyłam się prywatnie. Potraktował mnie przedmiotowo, był bezczelny, arogancki i przemądrzały. Podważa kompetencje lekarzy z renomowanej kliniki leczenia niepłodności pomijając fakt iż sam powiedział, że na niepłodności się nie zna. Wszechwiedzący, traktuje pacjentki lekceważąco, jest wulgarny i opryskliwy. Na ostatniej wizycie stwierdził, że zabieg usunięcia polipa w macicy jest tak dziecinnie prosty, że każdy ginekolog może go zrobić w piwnicy. Gdzie jest etyka lekarska??? Po przeczytaniu powyższych opinii już mnie nie dziwi fakt, że na wizyty do dr. Lubeckiego wchodzi się z "biegu" bo kolejek nie ma. Nie ukończyłam studiów medycznych, ale jestem osobą wysoko wykształconą i należy mi się szacunek. Drogie Panie nie pozwólcie by tacy lekarze nas "leczyli". Jestem przekonana, że w Ostrowie Wlkp. jest wielu innych ginekologów, którzy wykonują swój zawód należycie, a Panu Lubeckiemu dziękujemy!!!

Nie polecam. Miałam nietypową sytuację, doktor dosłownie nic nie powiedział... okazał się być bezczelny.... I totalnie lekceważący... Jakby mial do czynienia z przedmiotem, A nie człowiekiem.... według mnie takie osoby nie powinny przyjmować pacjentek i zarażać swoją złością... Bo przy pracy swoje źle humory zostawia się na boku... A miałam wrażenie jakby doktor Lubecki był wgl zły że musi pracować....

Ten "ginekolog" to najwieksza pomyłka która mnie spotkała w szpitalu , trafiłam tam przy poronieniu pierwszej ciąży, bylam bardzo załamana, nie wiedziałam jak mam sie zachować , co sie stalo i dlaczego tak.sie stało, ten lekarz nie chcial mi odpowiedziec na zadne nurtujące mnie pytanie , w zasadzie nie pozwolił mi na zadanie zbyt wielu pytań , byl odpryskliwy i gburowaty, zero podejscia do pacjentki . Moim zdaniem ten lekarz obniża poziom oddzialu ginekologicznego w Ostrowie.