lekarz Krzysztof Lubecki

2,5
2,2
2,2
2,1

Też polecam pana doktora chodzę już do niego 14 lat uratował mi 1 córkę bo gdyby nie on to stracił bym ją w 6 miesiącu..chodziłam do niego przez 3 ciąże i nie usłyszałam od niego złego słowa jest bardzo uprzejmy.i nie zamierzam zmieniać lekarza na innego

Trafiłam do szpitala w połowie ciazy z krwawieniem, z Panem Doktorem spotkałam się trzy razy. Przeprowadzał badania, na których wszytko dokładnie mi wytłumaczył. Był bardzo miły, uspokoił moje obawy, jestem mu bardzo wdzięczna. Na mnie zrobi bardzo dobre wrażenie, miły, kompetentny, dowcipny.

Godnie polecam Pana doktora chodzę juz do niego aktualnie teraz z 3 ciąża nie mogę powiedzieć złego słowa na niego.w pierwszej ciąży miałam problemy i dzięki jego czujności moja córka zyje.noe wyobrażam sobie żeby iść do innego lekarza

Kto nie chce wspominać porodu i połogu jako koszmaru to niech się trzyma od tego "lekarza" z dala. Gburowaty i opryskliwy, krzyczy u podczas szycia że pacjentka (znieczulona) nie współpracuje. Zszywa byle jak, szwy się rozeszły i wdała się infekcja, konieczne było ponowne szycie - na szczęście już przez kogoś innego. Nie interesuje się pacjentką, nie udziela informacji, nie tłumaczy co będzie robił. Najgorszy lekarz w ostrowskim szpitalu. Przez niego zamiast wspominać pierwsze dni z dzieckiem będę wspominać ból i płacz.

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam u Nas na oddziale. Już dawno Nie powinien tam pracować. Brak żadnych informacji po wykonanym zabiegu A tym bardziej o poinformowaniu że, się nie udał.

Nie polecam. Miałam nietypową sytuację, doktor dosłownie nic nie powiedział... okazał się być bezczelny.... I totalnie lekceważący... Jakby mial do czynienia z przedmiotem, A nie człowiekiem.... według mnie takie osoby nie powinny przyjmować pacjentek i zarażać swoją złością... Bo przy pracy swoje źle humory zostawia się na boku... A miałam wrażenie jakby doktor Lubecki był wgl zły że musi pracować....

Nie polecam Lubeckiego. Pozytywne opinie które tutaj są zamieszczone to pacjentki które chodziły prywatnie. Przez niego moje dziecko teraz się męczy bo poród mógł być wcześniej a nie że podaje tabletki na wstrzymanie. brak kompetencji. Powinien zrobić miejsce młodszym ale wiadomo w szpitalu to jedna klika

Nie polecam Lubeckiego.

Zdecydowanie polecam !!! Lekarz z ogromnym doświadczeniem i praktyką, specjalista w swojej dziedzinie, zawsze idealnie dobiera leki, chętnie dzieli się wiedzą, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowie na każde, nawet najgłupsze pytanie. Lekarz, który nie raz okazał mi bezinteresownie swoją pomoc, a jestem jego pacjentką od 25 lat. Polecam Pana Doktora i uważam, że w Ostrowie jest jednym z lepszych lekarzy ginekologów. Mam nadzieję, że za szybko nie odejdzie na emeryturę, bo w Ostrowie nie ma do kogo umówić się na wizytę.

Ten "ginekolog" to najwieksza pomyłka która mnie spotkała w szpitalu , trafiłam tam przy poronieniu pierwszej ciąży, bylam bardzo załamana, nie wiedziałam jak mam sie zachować , co sie stalo i dlaczego tak.sie stało, ten lekarz nie chcial mi odpowiedziec na zadne nurtujące mnie pytanie , w zasadzie nie pozwolił mi na zadanie zbyt wielu pytań , byl odpryskliwy i gburowaty, zero podejscia do pacjentki . Moim zdaniem ten lekarz obniża poziom oddzialu ginekologicznego w Ostrowie.

ABSOLUTNIE Nie polecam . Zdecyowanie pomylil sie z zawodem . Czlowiek nie zasluguje na tytul lekarza.Arogancja, ktoraj nawet nie mozna opisac , bo nie miesci sie w zadnych normach.Nie szanuje pacjentow i poniza ich. Nie rozumien dlaczego przez tyle lat nie odebrano mu prawa wykonywania zawodu? Powinien pracowac w fabryce czekoladek, tam nie obowiazuje przysiega Hipokratesa i nie musi postepowac etycznie w sosunku do czekoladek, wystarczy je tylko pakowac do pudeleczek, choc po czasie moglo by sie jednak okazac.ze.to tez za duzo i moze miec dosyc.