lekarz Wojciech Mazik

Wybrałam dr Mazika, ponieważ znalazłam pozytywne opinie na jego temat w internecie, ale teraz bardzo żałuję, bo była to tylko strata pieniędzy. Odradzam wizytę u Pana doktora! Wizyty prywatne trwają batrzo krótko - poniżej 10 minut. Moja pierwsza wizyta również do takich należała, w dodatku brak zainteresowania pacjentką, szybka i niesatysfakcjonujaca odpowiedź na pytania, pan doktor sprawiał wrażenie nie mającego czasu. Kolejna wizyta (na szczęście u niego ostatnia) trwała niecałe 3 min, mimo złych wyników badań nie uzyskałam konkretnych odpowiedzi na swoje pytania ani informacji dotyczących dalszego leczenia. Okazywanie braku szacunku pacjentce odbierając swoje prywatne telefony, a po nim pośpiech żeby móc oddzwonić. Z całego serca nie polecam, ponieważ uważam, że będąc na wizycie prywatnej nie powinno się na siłę wyciągać wszystkich informacji z doktora, lecz przeciwnie.

Super lekarz i wspaniały człowiek.Skierowal mnie na operacje do szpitala i laparoskopowo usunął macicę.Pobyt w oddziale bardzo miły za sprawą personelu który opiekował sie mną cały czas Wszystkim polecam i dziękuje .

Super lekarz.Kontaktowy i uprzejmy.Wizyta niestresujaca i konkretna. Oddzwania na telefony i co najwazniejsze pracuje w szpitalu wiec można liczyć na pomoc również tam. Polecam.

Gdy dostałam skierowanie na patologię ciąży ten lekarz mnie przyjmował i od razu byłam zaskoczona jego profesjonalizmem. Potem po wywoływaniu porodu, które nie wyszło zrobił mi cesarkę i wszystko jest w porządku, więc polecam. Zażartuje z pacjentką, wytłumaczy i jest delikatny.

Ten lekarz prowadzi moja pierwsza ciążę . Jestem z niego zadowolona. Wizyty krótkie i konkretne. Na wszystkie pytania udzieli mi odp. Bez problemu idzie się dodzwonić na telefon. Tak samo jest ze zwolnieniami chorobowym. Lekarz delikatny i cytologia u niego wcale nie boli ! Nie wiem kto wymyślił takie bzdury. Gorąco polecam lekarza na pierwszą wizytę. :-)

Lekarz godny polecenia, wszystko jest tak jak być powinno, jeden z najlepszych w Ostrowie. Wizyty krótkie, ale konkretne. Polecam szczerze.

Byłam niedawno u lek Wojciecha Mazika na pierwszej wizycie, strasznie się bałam. Od razu na wstępie powiedziałam, że się boję, doktor się uśmiechnął i powiedział, że nie taki diabeł straszny.. i rzeczywiście tak było. Przeprowadził ze mną "wywiad" , porozmawialiśmy sobie i zaczęło się badanie. Doktor Mazik był bardzo delikatny, wszystko tłumaczył, okazało się, że mam małą nadżerkę, którą pokazał mi na monitorze usg, rzeczywiście jest mikroskopijna. Powiedział, że mam się nie martwić, później wypisał tabletki antykoncepcyjne i spytał czy mam jeszcze jakieś pytania. Po wszystkim podziękowałam, a doktor miło się pożegnał. Polecam wszystkim, super lekarz ! Opanowany, podchodzi indywidualnie do pacjentki :)))

Najlepszy lekarz jakiego spotkalam. Sympatyczny, zabawny a przy tym kompetentny. Prowadzil nasza ciaze, a pozniej odbieral porod. Nie zamienilabym go na zadnego innego lekarza.

Doktor,godny zaufania i polecenia, w przypadku do innych lekarzy pracujacych w szpitalu nawet nie ma go co porównywac... Naprawde polecam :))

Odradzam. Straciłam dwie ciąże i teraz jestem w kolejnej. Bardzo na siebie uważam i może trochę panikuję. Po dłuższym spacerze bolał mnie brzuch i poleciałam do szpitala gdzie akurat miał dyżur dr Mazik. Bałam się bo to był ten tydzień w którym zawsze traciłam ciążę. Bardzo miła Pani pielęgniarka zadzwoniłam po dr. Gdy wszedł nawet nie odpowiedział na moje dzień dobry. Zapytał kto jest moim lekarzem prowadzącym i stwierdził że mam po niego zadzwonić żeby mnie zbadał. Jednak po namowie wziął mnie na fotel zrobił usg i stwierdził że wszystko jest ok (na szczęście było). Powiedziałam że jestem trochę spokojniejsza a on na to że trochę spokojniejsza kobieta byłby połową sukcesu, trzasnął drzwiami i wyszydł. Badanie zrobione z łaską. Opinię na odziale ma kiepską- lowelasa a w tym zawodzie chyba nie o to chodzi.