lekarz Wojciech Mazik

Wielkie podziękowania dla Pana doktora,uratował Nas w trudnej sytuacji,doradził.Jesteśmy dzisiaj razem,synek urodził się zdrowy

Super lekarz i wspaniały człowiek.Skierowal mnie na operacje do szpitala i laparoskopowo usunął macicę.Pobyt w oddziale bardzo miły za sprawą personelu który opiekował sie mną cały czas Wszystkim polecam i dziękuje .

Super lekarz.Kontaktowy i uprzejmy.Wizyta niestresujaca i konkretna. Oddzwania na telefony i co najwazniejsze pracuje w szpitalu wiec można liczyć na pomoc również tam. Polecam.

Wybrałam dr Mazika, ponieważ znalazłam pozytywne opinie na jego temat w internecie, ale teraz bardzo żałuję, bo była to tylko strata pieniędzy. Odradzam wizytę u Pana doktora! Wizyty prywatne trwają batrzo krótko - poniżej 10 minut. Moja pierwsza wizyta również do takich należała, w dodatku brak zainteresowania pacjentką, szybka i niesatysfakcjonujaca odpowiedź na pytania, pan doktor sprawiał wrażenie nie mającego czasu. Kolejna wizyta (na szczęście u niego ostatnia) trwała niecałe 3 min, mimo złych wyników badań nie uzyskałam konkretnych odpowiedzi na swoje pytania ani informacji dotyczących dalszego leczenia. Okazywanie braku szacunku pacjentce odbierając swoje prywatne telefony, a po nim pośpiech żeby móc oddzwonić. Z całego serca nie polecam, ponieważ uważam, że będąc na wizycie prywatnej nie powinno się na siłę wyciągać wszystkich informacji z doktora, lecz przeciwnie.

Lekarz godny polecenia, wszystko jest tak jak być powinno, jeden z najlepszych w Ostrowie. Wizyty krótkie, ale konkretne. Polecam szczerze.

Gdy dostałam skierowanie na patologię ciąży ten lekarz mnie przyjmował i od razu byłam zaskoczona jego profesjonalizmem. Potem po wywoływaniu porodu, które nie wyszło zrobił mi cesarkę i wszystko jest w porządku, więc polecam. Zażartuje z pacjentką, wytłumaczy i jest delikatny.

Ten lekarz prowadzi moja pierwsza ciążę . Jestem z niego zadowolona. Wizyty krótkie i konkretne. Na wszystkie pytania udzieli mi odp. Bez problemu idzie się dodzwonić na telefon. Tak samo jest ze zwolnieniami chorobowym. Lekarz delikatny i cytologia u niego wcale nie boli ! Nie wiem kto wymyślił takie bzdury. Gorąco polecam lekarza na pierwszą wizytę. :-)

Doktor,godny zaufania i polecenia, w przypadku do innych lekarzy pracujacych w szpitalu nawet nie ma go co porównywac... Naprawde polecam :))

Najlepszy lekarz jakiego spotkalam. Sympatyczny, zabawny a przy tym kompetentny. Prowadzil nasza ciaze, a pozniej odbieral porod. Nie zamienilabym go na zadnego innego lekarza.

wart polecenia- w trakcie bardzo trudnego porodu wiedział co robić, uratował mi i synowi życie.