lekarz Wojciech Mazik

ODRADZAM TEGO LEKARZA!!!!!!!Jest beznadziejny.Po za zabraniem kasy,kwitkiem zostaje tylko ból silny.Nie potrafi wykonać badania;cytologia(pierwszy raz taka bolesna że nie można chodzić).Nie wspomnę już o USG,gdzie nie wie czy to pęcherz moczowy czy ciąża i zgonił na pęcherz moczowy który mam zdrowy a to kilkutygodniowa ciąża.Do tego jego zdaniem gdy kobieta np w pierwszych tyg ma plamienia,czy małe krwawienie a nie kilkudniowy okres-to oznacza że nie jest w ciąży na sto procent,a to bzdura bo można mieć krwawienie.Tak samo uważa,że jeśli nie ma seksu to każde małżeństwo się rozwali-też kompletna bzdura.Także w zupełności odradzam!!

ocena sama mówi za siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie odradzam tego lekarza!!!!! Nie ma czasu dla pacjentki, w poczeklani mnóstwo kobiet czekających na wizytę. Trafiłam do niego by potwierdzic ciążę, nie dostałam skierowania na żadne badania ani nie założył karty ciąży kazał przyjść za miesiąc nie wspominając już że nie odpowiedział na moje żadne pytanie a wizyta trwała ok. 3 minut. Jedynym wyjściem było zmienić lekarza.

godny polecenia.konkretny.kawa na ławę.Pracuje w szpitalu,mozna na niego liczyć.

mlody ambitny pracowity. odpowiadal na telefony. zawsze pomocny. kompetentny i rzetelny. wizyty krotko na temat, ale jak mialam pytania to odpowiadal. ueazam ze bylam trudna pacjetka i pare razy dzwonilam do niego z problemem. prpwadzil moja ciaze.polecam.

Bardzo sympatyczny, wzbudzający zaufanie lekarz.

Bardzo sympatyczny, wzbudzający zaufanie lekarz.

na prawde godny polecenia mozna na niego liczyc .mily i uprzejmy i pracuje w szpitalu

polecam dobry specjalista odbierał poród mojej zony.

polecam dobry specjalista odbierał poród mojej zony.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz na którego zawsze mozna liczyć-polecam

Bardzo dobry i kompetentny lekarz na którego zawsze mozna liczyć-polecam

przede wszystkim uprzejmy prowadzi juz drugą moją ciążę i jest w porządku.Nie ma problemu ze skierowaniami na badania lab.Jestem zadowolona i polecam jak równiez oddzial na którym dr pracuje i gdzie rodziałam córeczkę.Przesympatyczny personel i nowoczesny oddział.