lekarz Wojciech Mazik

Byłam w przychodni u niego.bardzo miły i rzeczowy.skierował mnie na zabieg.chciałam żeby on go robł a on powiedział że jest najmłodszy na oddziale i każdy inny zrobi to lepiej i mam się nie martwić jakby go nie było.okazało się jednak że był.rzeczywiscie wizyta może za krótka zwłaszcza że długo się czeka ale konkretna.Polecam

Byłam niedawno u lek Wojciecha Mazika na pierwszej wizycie, strasznie się bałam. Od razu na wstępie powiedziałam, że się boję, doktor się uśmiechnął i powiedział, że nie taki diabeł straszny.. i rzeczywiście tak było. Przeprowadził ze mną "wywiad" , porozmawialiśmy sobie i zaczęło się badanie. Doktor Mazik był bardzo delikatny, wszystko tłumaczył, okazało się, że mam małą nadżerkę, którą pokazał mi na monitorze usg, rzeczywiście jest mikroskopijna. Powiedział, że mam się nie martwić, później wypisał tabletki antykoncepcyjne i spytał czy mam jeszcze jakieś pytania. Po wszystkim podziękowałam, a doktor miło się pożegnał. Polecam wszystkim, super lekarz ! Opanowany, podchodzi indywidualnie do pacjentki :)))

kilka tak temu prowadził moja ciążę. Wykonywał cesarskie cięcie, byłam bardzo zadowolona. Teraz leczę się u niego wizyta krótko i na temat(czasem za krótko i za mało na temat) ale prawda jest że wizyty nie są stresujace:)

Bardzo fajny i miły.To była moja pierwsza wizyta i byłam bardzo zestresowana ale dr rozładował atmosferę żartem na samym wejściu i było bezstresowo.Ogólnie kontaktowy i konkretny.Polecam.

Polecono mi dr Mazika i na jego temat słyszałam same pozytywne rzeczy....piszesz,że ma na oddziale opinie lovelasa, skąd ta opinia? Zastanwiam się nad wizytą u tego lekarza...

Odradzam. Straciłam dwie ciąże i teraz jestem w kolejnej. Bardzo na siebie uważam i może trochę panikuję. Po dłuższym spacerze bolał mnie brzuch i poleciałam do szpitala gdzie akurat miał dyżur dr Mazik. Bałam się bo to był ten tydzień w którym zawsze traciłam ciążę. Bardzo miła Pani pielęgniarka zadzwoniłam po dr. Gdy wszedł nawet nie odpowiedział na moje dzień dobry. Zapytał kto jest moim lekarzem prowadzącym i stwierdził że mam po niego zadzwonić żeby mnie zbadał. Jednak po namowie wziął mnie na fotel zrobił usg i stwierdził że wszystko jest ok (na szczęście było). Powiedziałam że jestem trochę spokojniejsza a on na to że trochę spokojniejsza kobieta byłby połową sukcesu, trzasnął drzwiami i wyszydł. Badanie zrobione z łaską. Opinię na odziale ma kiepską- lowelasa a w tym zawodzie chyba nie o to chodzi.

bardzo mily i skuteczny mlody lekarz.jednak troszke za dlugo sie czeka na wizyte dlugie kolejki ale i tak polecam .niewatpliwa zaleta jest to ze pracuje w szpitalu zawszerazniej

Powiem szczerze ze na początku wogole nie pomyślałem ze to lekarz przyszedł na sale porodowa coś zażartował ubrany w koszulkę z krótkim rekawkiem.porod był ciężki ale jak wyszedł i było po wszystkim to wiedziałem ze to lekarz i to którego zapamiętać do końca życia.porod był zabiegowi.uratowal mojego synka wojtusia.dziekuje

Godny polecenia lekarz!!!Kocha swoją pracę i jest w nią w pełni zaangażowany....

Bardzo miły i uczynny.Zawsze mozna liczyc na porade.Prowadzi drugą moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.Polecam