lekarz Krzysztof Muskalski

To najlepszy lekarz okulista w Częstochowie. Miły, życzliwy, profesjonalny! Mnie pomógł bardzo pomógł. Zawsze służy radą i pomocą! Zatem polecam!

To najlepszy lekarz okulista w Częstochowie.

Dziś byłam u tego lekarza poznał się od razu jestem zadowolona...

Dziś byłam u tego lekarza poznał się od razu jestem zadowolona...

Pan doktor bardzo miły, tłumaczy i poświęca tyle czasu pacjentowi ile jest potrzebne, odpowiada na każde pytanie pacjenta.

Świetny specjalista! Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Z moją córeczką zawsze były problemy z badaniem u innych lekarzy. Doktor Muskalski szybko wzbudził u niej zaufanie i dzięki temu udało się zdiagnozować duża wadę wzroku. Córeczka bardzo chętnie nosi okulary i po kilku wizytach coraz lepiej widzi, a wada zmniejsza się. Do tego doktor dokładnie wytłumaczył mi na czym polega ta wada.

Chyba najgorszy lekarz w całej Częstochowie... Prowadzi też zakład optyczny w którym sprzedaje chińskie szkła. Zdecydowanie nie polecam.

Chyba najgorszy lekarz w całej Częstochowie...
Prowadzi też zakład optyczny w którym sprzedaje chińskie szkła.
Zdecydowanie nie polecam.

Nie polecam jako okulisty dla dzieci - przepisał mojemu dziecku zbyt silne szkła, w obecnej chwili mogę mieć nadzieję, że nie poczyniło to większych szkód na przyszłość. Uprzejmość lekarza nie jest mi w stanie zrekompensować faktu, że moje dziecko może zapłacić swoim zdrowiem za jego brak kompetencji.

nie polecam tego lekarza , zgodze sie z wczesniejszą osobą ze nie potrafi powiedziec co mi jest , na tyle wizyt to raczej powinien wiedziec , umie tylko przepisywac sterydy i antybiotyki , zdecydowanie odradzam !!!

może nie mam doswiadczenia bo to moje pierwsze okulary i pierwsza własciwa wizyta, ale Pan doktor Muskalski to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, miły i fachowy. Mam nadzieje że okulary dobrze dobrane, skomentuje to za jakiś czas. Po pierwszej wizycie jak najbardziej polecam

Ten lekarz nie umie powiedzieć co ci dolega. Nie polecam Go.

Ten lekarz nie umie powiedzieć co ci dolega. Nie polecam Go.