lekarz Krzysztof Szulc

Neurolog

leczy nie tylko chorobę ale także ducha wspaniłe podejście do chorych

leczy nie tylko chorobę ale także ducha wspaniłe podejście do chorych

Dobry lekarz, wspaniały człowiek. Leczę się u doktora od dwóch lat. Zawsze wita mnie z uśmiechem na twarzy niezależnie czy w przychodni czy w gabinecie, co dobrze wpływa na moje samopoczucie. Od kiedy zmieniłam neurologa na doktora Szulca czuję się znacznie lepiej. Choruję na chorobę przewlekłą więc stały kontakt z lekarzem jest mi niezbędny. Porady udzielił mi bezinteresownie nawet w święta za co jestem mu nezwykle wdzięczna. Polecam serdecznie.

Dobry lekarz, wspaniały człowiek.
Polecam serdecznie.

coz,poza kompetencjami trzeba traktowac pacjenta i otoczenie odpowiednio,a nie pokazywac swoja pozycje lekarza wszystko wiedzacego,lekarz powinien leczyc "calego" czlowieka ,a nie tylko chorobe i niewidziec otoczenia.