Polecam z czystym sumieniem. Doskonały specjalista, trafnie stawia diagnozę, dokładnie tłumaczy, konkretny i przede wszystkim ludzki!

Jestem zadowolona z prowadzonego leczenia, bardzo dokladne badanie na każdej wizycie.Opis leczenia jasny dla pacjenta.Polecam

Lekarz godny polecenia! uprzejmy, potrafi poświęcić czas, dokładnie tłumaczy, pyta. Lekarz z powołania!

Mam mieć operację i chciałam skonsultować się w tej sprawie z innym lekarzem niż ten do którego chodzę. Doskonały specjalista, postawił bezbłędną diagnozę na podstawie własnych testów i przeglądu płyty rezonansu magnetycznego (nie z opisu dołączonego do płyty), dokładnie przedstawił zakres działań operacyjnych, miał dla mnie czas i konkretne propozycje dalszego leczenia. I bardzo ważna rzecz na podstawie której oceniam uczciwość lekarzy: WYDAJE paragon fiskalny za wizytę :-)). Polecam wszystkim tego lekarza.

Bardzo fajny lekarz uchronił mnie przed operacją pięty.Zalecił leki i dokładnie obejrzał.Warty polecenia

Lekarz wzbudza zaufanie, ma odpowiednie podejście do pacjentów. Szkoda , że tak trudno się do niego dostać.

JESTEM W TRAKCIE LECZENIA ,WIĘC OPINIE WYDAM PO LECZENIU

JESTEM W TRAKCIE LECZENIA ,WIĘC OPINIE WYDAM PO LECZENIU

Jestem bardzo zadowolona, jako jedyny lekarz ortopeda zdiagnozował chorobę kolan (inni twierdzili, że to normalne), gdyby nie on za parę lat musiałabym zainwestować w endoprotezę. POLECAM!

Najlepszy lekarz ortopeda z jakim miałam kontakt. Kompetentny, uprzejmy i przede wszystkim ludzki. Polecam!!

Uważam,że jest to najlepszy specjalista w tej dziedzinie jakiego do tej pory poznałam. Wiele razy bardzo mi pomógł i mam do niego zaufanie. Cała moja rodzina korzysta z jego opieki. POLECAM!!!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Mikołów"?

Euroklinika
ulica Żwirki i Wigury 37c/30
Szpital Miejski Murcki
Sokołowskiego 2
40-749 Katowice
Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4
ulica Żwirki i Wigury 37c/30
43-190 Mikołów

Szpital Św. Józefa Sp.z.o.o.
ORKANA 27
Mikołów

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska
Orla 6
41-706 Ruda Śląska
ZESPÓŁ PORADNI LEKARSKICH DAMAR SP. J.
Przedszkolna 6
41-703 Ruda Śląska