lekarz Krzysztof Wiktor

Byłam pierwszy raz u dr Wiktora . Długo szukałam właśnie takiego lekarza,którzy zleci badania,powie o co chodzi. Staramy się o dziecko,mam nadzieję,że Nam pomoże. Pełen profesjonalizm,na spokojnie tłumaczy. P.s kulturalny i mega przystojny:)

P.s kulturalny i mega przystojny:)

Nigdy nie spotkałam się z lepszym lekarzem- z powołania. Wielka wiedza, cierpliwy, odpowie na wszystkie pytania, na wizycie nie ma poczucia, ze chce Cie wygonic juz z gabinetu. No i najwazniejsze- mialam bardzo problematyczna ciaze- gestoza, iugr, niewydolne lozysko, skracajaca sie szyjka, bialkomocz. To on uratował życie mojemu dziecku!

Nigdy nie byłam tak zadowolona z opieki lekarskiej. Pan doktor jest najlepszym ginekologiem jakiego spotkałam. Cierpliwy, dokładny a przede wszystkim posiada ogromna wiedzę. Dyspozycyjny w 100%. Odpisywał na moje pytania niemal natychmiast nawet z urlopu. Ze świecą szukać takiego człowieka.

Doktor Wiktor to lekarz zdecydowania godny polecenia. Prowadził moją ciążę, trafiłam do Niego przypadkiem na usg i już zostałam :) Zmieniłam lekarza z jednego z polecanych lubelskich lekarzy i nie żałuję swojej decyzji. Doktor Krzysztof zaopiekował się mną pod każdym względem, czasem przejmował się znacznie bardziej niż ja ;) Podkreślę że nie "naciągał" bez potrzeby na wizyty, wyniki badań mogłam wysłać mailem czy skonsultować telefonicznie. Dodatkowo gdy musiałam położyć się do szpitala, doktor zaglądał do mnie, sprawdzał wyniki badań. Po porodzie (w który także był zaangażowany) także przychodził na oddział ...

Dodatkowo gdy musiałam położyć się do szpitala, doktor zaglądał do mnie, sprawdzał wyniki badań. Po porodzie (w który także był zaangażowany) także przychodził na oddział i pytał czy wszystko w porządku.
Dodam że doktor Wiktor to specjalista od usg, wszystko dokładnie opisuje, odpowiada na każde pytanie.
Reasumując zdecydowanie polecam niezdecydowanym

W końcu! !!! W końcu trafiłam na dobrego lekarza. Jestem bardzo zadowolona z wczorajszej wizyty. Pan doktor wszystko pięknie i dokładnie wytłumaczył, delikatnie zbadał i uspokoił :) dziękuję.

Pan Krzysztof Wiktor prowadził moją ciążę od samego początku, każda wizyta zarówno badania jak i usg wykonywane były dokładnie ze szczegółowymi wyjaśnieniami i odpowiedziami na każde pytania czy wątpliwości z mojej strony (w prosty i zrozumiały sposób). Ponadto mogłam do niego zadzwonić w każdej chwili gdy działo się coś niepokojącego. Szczerze i serdecznie polecam tego lekarza, jest bardzo dokładny, rzetelny, troskliwy i delikatny w stosunku do pacjentki.