lek. dent. Krzysztof Wojciechowicz

Pan Doktor wnikliwie dokonuje diagnozy, ustala kompleksowy lub doraźny program leczenia. Dokładnie analizuje wyniki pantomogramu, rtg, cierpliwie tłumaczy pacjentowi chorobę oraz możliwe sposoby leczenia. Mam ogromne zaufanie do kompetencji Pana Doktora, jest bardzo precyzyjny, leczenie kanałowe i formowanie koronek to mistrzostwo.

Od dłuższego czasu jestem pacjentam Pana Krzysztofa i jestem zadowolony z leczenia. Po wyleczeniu zębów chodzę Tylko na kontrole. Profesjonalne podejście i brak strachu. Z czystym sumieniem polecam.

Zdecydowanie polecam. Pełny profesjonalizm i miła atmosfera. Ceny konkurencyjne. Na pewno wrócę na kolejna wizytę.

Pan Doktor od wielu lat pomaga mi z moim uśmiechem, zawsze podpowie, wyznaczy najlepszą alternatywną wersję leczenia, wytłumaczy, a także bardzo szybko przeprowadzi zabieg. Jest to lekarz godny polecenia :)

Doktora poznałam wiele lat temu. Już jako młody lekarz z wielkim zaangażowaniem ratował nawet beznadziejne z pozoru uzębienia. Z latami nabierał pewności i otwartości w stosunku do pacjentów. Potrafi zaplanować program leczenia i sugestywnie przedstawić efekt końcowy Jest mistrzem wzakresie ekstrakcii, ale takzesilidny w stomatologii zachowawcze Otwarty na nowinki i ewolucję w stomatologii, jego oferta obejmuje najnowsze technologie, od protetyki po implanty.. W gabinecie panuje idealna czystość . Doktor duża wagę przykłada do aseptyki , używa pewnych zabespieczen,ma szeroką ofertę materiałów do wypełnienia środków znieczulających. Zdarzyło mi się nawet przysnać ...

Doktora poznałam wiele lat temu.
Jest mistrzem wzakresie ekstrakcii, ale takzesilidny w stomatologii zachowawcze
Zdarzyło mi się nawet przysnać przy zabiegu, więc trauma z dawnych lat została tylko wspomnieniem.
Z usług Dokrora korzyta moja niemała rodzina, więc polecam jego usługi z całego serca.

Świetny lekarz i fachowo wykonane leczenie. Pomimo mojego strachu związanego z pójściem do stomatologa po dłuższej przerwie, nie zawiodłam się. Panie Doktorze, dziękuję za pełen profesjonalizm, wysoką jakość usług i rozwianie wszelkich wątpliwości związanych z dalszym leczeniem. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Leczę zęby u pana doktora od lat. Jest wyjątkowo kompetentny, rzeczowy, doskonale potrafi doradzić i wybrać najlepszą strategię leczenia. W gabinecie panuje miła dla pacjenta atmosfera. Leczenie jest bezbolesne, więc wszystkim, którzy boją się bólu związanego z borowaniem lub usuwaniem zęba gorąco polecam. Pan doktor to mistrz w swoim fachu.

Chodzę do pana doktora od wielu lat , jest mistrzem w swoim zawodzie . Jestem bardzo zadowolona wreszcie mogę się uśmiechać. Mirosława.

Chodzę do doktora od przeszło 20 lat. Przez ten czas utrzymuje moje uzębienie w bardzo dobrej kondycji , a wypełnienia zakładane przed wielu laty nadal się utrzymują i są nie przebarwione.

Polecam zdecydowanie. W gabinecie panuje miła atmosfera. Pan Doktor jest konkretny i dokładny. Bardzo mi pomógł z moimi zniszczonymi zębami. Pełen profesjonalizm :)