Laryngolog Dziecięcy W Okolicach Ostrów Lubelski

dr n. med. Emilia Kątska

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

bardzo kompetentny lekarz, wszystko wytłumaczyła, jest przy tym sympatyczna dzięki czemu wizyta przebiegała dla mnie praktycznie bez stresu.

lekarz Wanda Kusa

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Usunięcie trzeciego migdałka u dziecka - pełen profesjonalizm, nie jest to dusza człowiek ale nie każdy lekarz musi być najważniejsze są efekty leczenia a tu nie można mieć wielu zastrzeżeń.

prof. dr hab. n. med. Grażyna Niedzielska

Foniatra, Laryngolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Jestem nauczycielem emerytem. W trakcie pierwszej wizyty u Pani Profesor rozmawialem dlugo o moich schorzeniach. Oprócz choroby narzadu głosu mam do końca nie wyjaśnione dolegliwości w lewym płucu. Leczyłem się w związku z tym u wielu pulmunologów. Pani Profesor przypisała mi lek o nazwie Bioparox, który w zdecydowany sposób lagodzi te dolegliwości. Dziwne, że żaden z pulmunologów nie zastosował go u mnie wcześniej.
Dziękuję...
K. T.

lekarz Ewa Franczak-Józefkiewicz

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Panią dr spotkałam niedawno, ale od razu wzbudziłam moja sympatie, to osoba bardzo miła i sympatyczna, a także doskonała laryngolog, chodzę do niej sama i z moim dzieckiem, Pani dr zawsze dostosowuje mi niedrogie leki, które są skuteczne. bardzo polecam ja każdemu,.