Laryngolog Dziecięcy Rumia

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Przychodnia POZ
Katowicka 14
84-230 Rumia

Pani lekarz, na tyle ile miałem styczność, bardzo kompetentna, bardzo dobrze, w sposób prosty ale z technicznego punktu widzenia właściwy, wytłumaczyła problemy, które mnie dotykają. Dzięki temu dokładnie zrozumiałem, co jest przyczyną moich dolegliwości.
Oznacza to również, że jeśli ...

Oznacza to również, że jeśli lekarz umie dobrze wytłumaczyć, to rozumie też problem. Dzięki temu przepisane leczenie i porady dotyczące dbania o układ oddechowy przyniosły poprawę i sam, posiadając jako taką wiedzę, doceniłem ich użyteczność i celowość. Do tego pani lekarz nie zleciła typowych niepotrzebnych praktyk, które nic by nie dały, a które notorycznie inni lekarze mi zalecali, co dodatkowo świadczy o zrozumieniu przez lekarza problemu.

A inne komentarze od typowych MADEK z DZIEDZKIEM, można raczej olać. Jeśli ktoś nie przyklaszcze rozkapryszonemu Pjeterowi czy nie będzie bzibździć czy nie przyklaszcze bzdurom które pacjent opowiada, to już negatywna ocena.
Chodziłem ze swoją kobietą do jednego z najlepszych endokrynologów w Polsce. Była to Pani, którą zaliczyłbym do najmniej uprzejmych i najmniej przyjaznych lekarzy jakich widziałem. Ale nie było to niemiłe. To jest prawdziwa profesjonalistka, która nie pozwalała marnować czasu i nie słuchała historyjek, które człowiek często opowiada u lekarza. Miała swoje pytania, robiła pełny, porządny wywiad. Jedyny lekarz który pomógł mojej kobiecie. Ale miała pełno negatywnych opinii bo była 'niemiła'.
Drogie madki, od pocieszania was macie psychologów a do niańczenia dzieci, panie w przedszkolu.

Opinia dodana przez: Grzegorz