Lekarze Łęczna

Gastroenterolog, Internista

SPECJALISTYCZNY ODDZIAŁ GASTROLOGICZNY,
Krasnystawska 52
Łęczna

Bardzo dobry, młody i kompetentny specjalista. Zleca potrzebne badania i stawia trafną diagnozę. Miły i życzliwy. Bardzo dokładnie wyjaśnia problem, nawet rysuje, na czym polega i jak się go pozbyć. Świetny w dziedzinie endoskopii.Ostatnio miałam wykonany zabieg ECPW na przewodach żółciowych. Z pełnym zaangażowaniem mi pomógł. Serdecznie dziękuję.Polecam
Opinia dodana przez: Kazimiera, mama Edyty

lekarz Wojciech Gąsior

Ginekolog położnik, USG

Sanitas
Górnicza 3
Łęczna

doktor Gąsior czuwał nade mną w trakcie mojej ciąży. W 3 miesiącu wystapiło u mnie krwawienie, wiec zaniepokojona umówiłam się na wizyte jak najszybciej – doktor zlecił dodatkowe usg żeby zobaczyc, czy z szyjką macicy i innymi parametrami jest wszystko ok. Dostałam leki i zalecenia, żeby wypoczywać, bo plamienie okazało się niegroźne. Ogólnie na wizytach doktor potrafił mnie uspokoić, choć skłonności do paniki i często denerwowałam się wszelkimi objawami. Polecam ...
Opinia dodana przez: kinga

lekarz Piotr Piwowarek

Chirurg ogólny

SANITAS
Łęczna, ul.Górnicza 3
20-010 Łęczna

W dniu 6 pażdzirnika 2013 r.mija pierwsza rocznica śmierci dr Piotra Piwowarka.Żył wśród nas wspaniały i życzliwy ludziom lekarz.
Odszedł, ale stale jest obecny w naszych sercach i myślach.
Monika Łukasiewcz
Opinia dodana przez: Monika Łukasiewicz

lekarz Marek Paździor

Ortopeda

21-010 Łęczna

Bardzo DOBRY lekarz!!!! polecam wszystkim w Siedlcach 3 ortopedów ze szpitala nie poznało się na złamaniu piety gdzie doktor oglądał dokładnie ten sam rentgen co pozostali lekarze!!!! Wspaniały człowiek bardzo cierpliwy i uprzejmy, świetny specjalista polecam wszystkim!!!!
Opinia dodana przez: Magda z Siedlce
lekarz po prostu jest rewelacyjny jak na tak miłą i dokładną wizytę to koszt jest naprawdę mały. Doktor zrobił mi usg nie tylko zchorowanego miejsca ale calutkiego brzucha,jest bardzo bardzo miły i zna się na rzeczy. wcześniej bylem w Białej Podlaskiej w przychodni u urologa tam powiedziano mi ze wszystko jest w porządku że to normalne i tak ma być ale postanowiłem spróbować jeszcze u doktora Zajączkowskiego i ten odrazu ...

mgr Dorota Czapnik-Berej

Logopeda dziecięcy

Przedszkola Publiczne nr 3, 2, 5, 1

21-010 Łęczna

Jestem zadowolona ze współpracy z Panią logopedą. Dzieci ją lubią. Jak ktoś współpracuje, to wszystko da się zrobić. Cudów nie robi, jak często rodzice oczekują. Jedyny minus to to, że ma mało czasu, ale zawsze przyjmie, choć na chwilkę. Ja polecam!
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Andrzej Wróbel

NZOZ "VITA-MED" Centrum Medycyny Rodzinnej
Stefanii Pawlak 3
21-010 Łęczna

Witam serdecznie. W dniu wczorajszym byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Tak naprawdę nie miałam możliwości się zapisać więc poszłam po prostu na oddział. Oczywiście Pan doktor znalazł chwilę i dla mnie. I jest jedno wazne słowo, które go opisuje: niezwykłą dokładność. Po każdym jego słowie widać wiedzę jaką posiada. Zaufałam mu. Dobrze się czułam przy nim. Zrobił mi usg, ponieważ u innego lekarza wyszło mi że mam mięśniaki i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Maria Sawulska-Żmuda

Internista, Endokrynolog

Filia Łęczna
Krasnystawska 52
21-010 Łęczna

Pani dr to niezwykle empatyczna osoba. Posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Nie straszy pacjenta na wyrost a nawet w trudnej sytuacji umie tak przekazać informacje, że pacjent wchodzi z uśmiechem na twarzy.
Opinia dodana przez: Sylwia

Anna Białek

Ginekolog

femina

p.
dr Białek jest b.uprzejma,polecam,miałam zabieg 2 l.temu,z którego jestem zadowolona

lekarz Elżbieta Misiak

Internista, Diabetolog

NZOZ "VITA-MED" Centrum Medycyny Rodzinnej
Stefanii Pawlak 3
21-010 Łęczna

Polecam z całego serca, lekarz z powołania. Osoba ciepła i życzliwa.Profesjonalistka. Dziękuję Pani doktor za wszystko. Pacjentka
Opinia dodana przez: Ewa