Lekarze Sopot

lekarz Jacek Stefaniuk

Lekarz medycyny pracy, Internista

Mazowiecka 20b/6
81-862 Sopot

wspaniały lekarz,ogromna wiedza,wysoka kultura osobista, doskonałe podejście do pacjenta, serdeczny i bardzo przyjazny człowiek, swietny diagnosta z całego serca dziękuję za opiekę nad moim tatą. ewa matysek
Opinia dodana przez: ewa Matysek

lekarz Irena Bąbol

Internista, Diabetolog

NZOZ SOPMED
Chrobrego 6/8
Sopot

Od 26 lat nieprzerwanie leczę u Pani doktor cukrzycę i nie mam żadnych powikłań. Chyba nic nie trzeba dodawać bo to nie jest opinia po kilku wizytach.
Opinia dodana przez: Mieczyslaw

lekarz Elżbieta Baczewska-Staszak

Dermatolog

Haffnera 6 lok. 105
81-717 Sopot

Gdybym kiedykolwiek miała polecic kompetentnego lekarza, to śmiało mogę powiedzieć, że jest nim dr. Elżbiera Baczewska . To kobieta, która podchodzi do pacjenta z sercem na dłoni, posiadająca przeogromną wiedzę na temat ludzkiego organizmu, wyłapująca przyczyny różnych schorzeń, a nie tylko lecząca skutki, tak jak to robi większość lekarzy w naszym kraju.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Grzegorz Szreder

Medycyna Specjalistyczna Zakład Opieki Zdrowotnej
Grunwaldzka 36 A
81-754 Sopot

wybitnie uzdolniony manualnie . Operował męża i syna. bardzo miły i komunikatywny. serdecznie polecam

lekarz Andrzej Gębka

OCUS
ul. Jana Jerzego Haffnera 6
81-701 Sopot

Bardzo kompetentny lekarz. Badanie zostało przeprowadzone kompleksowo. Choroba została dokładnie wytłumaczona. Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu. Jest osobą bardzo uprzejmą .Godny polecenia. SR
Opinia dodana przez: Stanisław Ropela

lekarz Anna Limon-Sztencel

Psychiatra

Oddział dzienny psychiatryczny
al. Niepodległości 748/2
81-840 Sopot

Pani doktor jest świetnym psychiatrą. Ma ogromną wiedzę i długoletnie doświadczenie, co pozwala jej wydać trafną diagnozę. Kontakt z Panią doktor Limon jest zawsze ciepły i serdeczny, a jej śmiech zarazliwy - człowiek nie może doczekać się następnej wizyty. Kulturę osobistą, pasję i profesjonalizm słychać w każdym zdaniu. GORĄCO POLECAM!!!

lekarz Marcin Keller

Przychodnia Specjalistyczna Nr 4
al. Niepodległości 632
81-855 Sopot

Lekarz z powołania! Wyrozumiały, informuje pacjenta o całym procesie leczenia. Lekarz empatyczny, profesjonalny, kulturalny a także szanujący pacjenta. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: JN

lekarz Piotr Winnicki

ul. Antoniego Abrahama
81-825 Sopot

20 lutego br. miałam cięcie lewej łydki w szpitalu na SOR. Cięcia wykonał doktor chirurg Piotr Winnicki. Okazało się, że był to duży kaszak. Trafiłam na wyjątkowego lekarza. Który wcześniej obejrzał nogę w Przychodni na Wejherowskiej. Następnego dnia kazał przyjechać do siebie na dyżur na SOR. Osobiście zajął się moją łydką. Zrobił wszystko, żeby dobrze się goiła. Po dwóch tygodniach okazało się, że lekarz który wyjmował inny sączek nie wyczyścił ...
Opinia dodana przez: Karolina

Jacek Wielochowski

Lipowa 16 lok. 1
81-750 Sopot

Najwspanialszy lekarz!! Nic dodać nic ująć!Olbrzymia szkoda, że odszedł - Zostanie w mej pamięci na zawsze.

lekarz Piotr Dembowski

Medycyna Specjalistyczna Zakład Opieki Zdrowotnej
Grunwaldzka 36 A
81-754 Sopot

Pan dr Piotr Dembowski .Co tu dużo pisać.Lekarz na 10+ pod każdym względem ,jak trzeba iść pod skalpel to tylko do Pana doktora.
Opinia dodana przez: Ioletta Zielińska

lekarz Bogusław Mikaszewski

ZOZ VITA-MEDICINE
Jana Sobieskiego 9/11
81-761 Sopot

Najlepszy laryngolog! Za równo dorosłych jak i dla dzieci. Wspaniały człowiek, znakomity specjalista, empatyczny, pogodny. Anioł- nie człowiek!
Opinia dodana przez: Ada

lekarz Jarosław Szady

Neurolog

ul. Armii Krajowej 114/gab. 1 i 2
81-824 Sopot

Doktor Szady to NEUROLOG godny polecenia. Dokładny, cierpliwy, duża empatia i zrozumienie, bardzo dobry specjalista i co ważne miły jako człowiek. Panu Doktorowi serdecznie Dziękuję za prowadzeniu mnie ku zdrowiu, a było faktzcznie źle....Z całego serca Polecam !!! Iwona
Opinia dodana przez: Iwonka

lekarz Agata Leksycka

Internista, Kardiolog

Sanatorium
Bitwy pod Płowcami 63/65
81-731 Sopot

Bardzo dobry lekarz. W końcu mam tak dobrane leki , że czuję wyraźną poprawę zdrowia i samopoczucia.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Magdalena Kaczoruk

NZOZ Sopockie Centrum Badań Kardiologicznych PRO CORDIS
ulica Haffnera 12A
81-717 Sopot

Najlepszy stomatolog do jakiego do tej pory odwiedziłam, a przez kilkanaście lat szukałam po różnych gabinetach. Pani doktor jest lekarzem z powołania, przede wszystkim słucha pacjenta, co wraz z zestawieniem swojej szerokiej wiedzy daje zawsze trafną diagnoze i dobór odpowiedniego leczenia. Na fotelu można zasnąć, gdyż Pani doktor jest niezwykle delikatna. Nie spieszy się i wnikliwie bada. Kwestia pieniędzy to rzecz drugorzędna dla Pani doktor, która widać ze lubi swoją ...
Opinia dodana przez: CE

mgr Anna Dolecka

Terapeuta

Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny Mrowisko. Poradnia Leczenia Uzależnień
Aleja Niepodległości 817A
81-850 Sopot

Pani Ania jest ciepla ,mila bardzo profesjonalna osoba. Bardzo mi pomogla. Jestem jej bardzo wdzieczna.
Opinia dodana przez: E

lek. dent. Agnieszka Słowińska

Przychodnia specjalistyczna
Powstańców Warszawy 19
81-718 Sopot

Pierwszy raz byłem u Pani doktor. Jestem podwrażeniem. Byłem u wielu stomatologów, natomiast nikt z nich nie wykonał tak precyzyjnej i starannej roboty. Pogratulować zdolności. Zadowolony pacjent :)
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Ewa Lamparska

Psychiatra

ul. Bolesława Chrobrego 16/3A
81-756 Sopot

Najlepszy specjalista na jakiego trafiłem. Depresja w remisji dzięki skutecznej farmakoterapii i świetna pomoc, gdy poradnia leczenia bólu uzależniła mnie od opiatów oraz gdy byłem w zespole serotoninowym, który zaserwował mi inny "fachowiec" .
Opinia dodana przez: Dominik

lekarz Bartosz Górecki

23 Marca 105
81-820 Sopot

Pan doktor jest bardzo zaangażowany w to co robi. Przeprowadza bardzo wnikliwy wywiad. Poleca konsultacje innych lekarzy i badania dodatkowe. Widać , że medycyna chińska jest jego pasją. Jest bardzo kompetentny i naprawdę pomaga w skomplikowanych sprawach. Polecam!!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jakub Lewicki

ulica Kolberga 2B/17
81-881 Sopot

Dziękuję bardzo za prowadzenie mojej ciąży, za wsparcie, za profesjonalne podejście i poczucie bezpieczeństwa.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Piotr Rumianowski

Chirurg naczyniowy

Armii Krajowej 72 lok. 3
81-844 Sopot

Zdecydowanie godny polecenia. Kompetentny i rzeczowy. Potrafi jasno i zrozumiale rozmawiać o chorobie. W dzisiejszych czasach to jest wzór lekarza. Innym i tym młodszym i tym starszym, i wiekiem i praktyką polecam nawet ponowny staż u Tak Wspaniałego Lekarza i Człowieka.
Opinia dodana przez: Jan