Lekarze Lekarz medycyny podróży Wrocław

{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Medycyna estetyczna
                                       lek. med. Katarzyna Luch

lek. med. Katarzyna Luch

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Manufaktura Piękna
Świętej Jadwigi 9/1a
51-649 Wrocław

Widzę, że większość opinii dotyczy medycyny estetycznej, dlatego chciałem się przyłączyć. W dziedzinie medycyny rodzinnej, z której korzystałem rodzinnie, nie znam równie dobrego, zaangażowanego i dokładnego lekarza. Szczerze POLECAM!
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Marta Fuchs

lekarz Marta Fuchs

Neurolog, Lekarz rehabilitacji medycznej

Gabinet Neurologiczny lek. Marta Fuchs
Przedmiejska 4/018 (rejestracja pon-pt 09:00-17:00, przyjęcia: poniedziałek, środa, piątek)
54-201 Wrocław

Pani Marta to najcudowniejszy lekarz do którego trafiłam. Dzięki niej dostałam szansę na lepsze życie bez bólów głowy. Wiedza Pani Marty, jej zaangażowanie, ciepla atmosfera, ktortóra panuje w gabinecie, oraz holistyczne podejście to tylko nieliczne z jej zalet. Przedewszystkim rozmawia z pacjentem, bez pośpiechu, analizuje to co pacjent mówi i wyciąga trafne wnioski. Nie spieszy się i poświęca mi zawsze tyle czasu ile potrzebuje P. MARTA już na pierwszej wizycie ...
Opinia dodana przez: ELIZA M

lekarz Elżbieta Nowicka

bulwar Ikara 28 lok. 2a
54-130 Wrocław

Wybitny lekarz - poza skalą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Beata

dr Tomasz Kubicki

Gabinet
50-351 Wrocław

Pan doktor to wzór lekarza rodzinnego. Kompetentny, zainteresowany pacjentem, zawsze uprzejmy, uśmiechnięty.Wszystko wyjaśni, nie robi problemów ze skierowaniami do specjalistów, z badaniami czy też z receptami ( o ile są potrzebne ). Bada kompleksowo. Zapisuje leki, które pomagają, a równocześnie nie przesadza z ich ilością. Stawia bardzo trafne diagnozy. Cała moja rodzina leczy się u pana doktora.

lekarz Julian Rybak

LUX-MED
Wołowska 14
51-114 Wrocław

Zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłam. Bardzo sympatyczny, przejmuje się losem i zdrowiem pacjenta, empatyczny. Podczas wizyty zbadał mnie dokładnie, zlecił szereg badań, nigdy do tej pory nie czułam się tak dobrze w gabinecie lekarza. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Andrzej Klusek

Nowodworska 53B
Wrocław

Ten czlowiek jest poprostu niesamowity,cierpliwy,spokojny,uprzejmy,pacjenci go przez to wykorzystują,a pielęgniarki robią złą robotę malo mu pomagają

lekarz Jarosław Chrebor

Lekarz medycyny pracy

Dent-a-Medical S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zrowotnej
Horbaczewskiego 53A
54-130 Wrocław

Bardzo miły lekarz , kompetentny wszystko jasno wytłumaczy .Lekarz z powołaniem ! Polecam i mam nadzieję że kolejny raz również zostanę skierowana do Pana Jarosława. Plusik za humor i super podejście do pacjenta:)
Opinia dodana przez: Anna P

Ludmiła Szczepaniak

Przychodnia Kozanów
Dokerska 9
54-142 Wrocław

Odpowiednia,kompetentna,miła osoba na właściwym miejscu. Szkoda ,że tak długo szukałem takiej lekarki.
Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Agnieszka Reifur-Kwiecień

Jugosłowiańska / 65d
Wrocław

Od Pani Dr.inni lekarze mogliby uczyć się nie tylko kunsztu lekarskiego,ale i podejscia do samego pacjenta.Konkretna,szybka,skutecza pomoc,trafna diagnoza i życzliwość dla drugiego człowieka to podstawowa zasada jaką kieruje się Pani Dr.Przede wszystkim nie szkodzić a pomagać i to właściwie każdemu kogo spotka na swojej drodze...życzę wszystkim pacjentom tak wspaniałego lekarza i czlowieka!!!-Mariusz.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Tomasz Łaczmański

Citodent Centrum Stomatologiczne - Filia Oławska
Oławska 27-29
50-123 Wrocław

Jak dotychczas Pan Doktor wyleczył mnie ze wszystkich moich dawnych przypadłości. Teraz trzymajmy kciuki w sprawie wyleczenia choroby refluksowej. Musi się udać! Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Andrzej Boroński

lekarz Małgorzata Kościelniak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, trafnie stawia diagnozę. Jako osoba i lekarz z dużym zaangażowaniem traktuje dzieci, jak również osoby starsze.

lekarz Jacek Smereka

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

ul. Józefa Chełmońskiego 3a
51-630 Wrocław

Wyrazy Wielkiego Szacunku dla Pana Profesora za zaangażowanie i otoczoną opiekę podczas mojej operacji w dniu 3 kwietnia 2023 roku na oddziale chirurgiczno-urologicznym szpitala w Miliczu. Polecam wszystkim, aby podczas operacji trafili na tak dobrego jak PROFESOR ANESTAGIOLOGA. DZIĘKUJĘ i SERDECZNIE POZDRAWIAM.
Opinia dodana przez: Roman z Krotoszyna

lekarz Małgorzata Podhorska

Zwycięska 16a / 10
Wrocław

sympatyczna, miła, cierpliwa, wizyta jak relaks.

lekarz Tomasz Zając

Przychodnia Grabiszyn
ulica Stalowa 50
53-433 Wrocław

Lekarz faktycznie zainteresowany pacjentem. W sytuacji duzo bardziej skoplikowanej niż standardowa potrafił szybko dostosowac się do sytuacji, zmieniać sposób leczenia, monitorowac. Bardzo miły i wyrozumiały również dla starszych osób. Polecam
Opinia dodana przez: bagiwo

lekarz Barbara Nowak

Praktyka Lekarza Rodzinnego Barbara Nowak
Sołtysowicka 56
51-168 Wrocław

Traktuje poważnie każdego pacjenta, poświęca tyle czasu ile jest konieczne. Podczas wizyty nie spieszy się, wszystko tłumaczy.

lekarz Anna Komar

Nowodworska 53B
Wrocław

Pani Anna jest lekarzem z powołania. Nie ma już takich lekarzy w obecnych czasach. Jest młodą osobą, ale bardzo doświadczoną, wyrozumiałą i słuchająca pacjenta. Po kilku latach bycia pacjentem u Pani Anny Komar, mocno polecam dziękuję Pani Doktor za pomoc.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Bartosz Sapilak

Internista, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Lekarski
Sołtysowicka 30
51-168 Wrocław

Godny polecenia lekarz - fachowiec w swojej profesji i przy tym nie owija w bawełnę. Jestem wdzięczny Panu Doktorowi za opiekę medyczną nad moją mamą w czasie II fali epidemii COVID -19. Pacjentka - 88 lat już po drugim szczepieniu, wróciła do formy i czuje się bardzo dobrze. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Ewa Marczyńska-Sarul

Kwiska 5 pok.17
Wrocław

Brakuje skali do oceny Pani Doktor. Kompetentny fachowiec a do tego wspaniały człowiek ,który zawsze ma czas dla pacjenta ,wszystko wytłumaczy i stawia trafne diagnozy. Polecam wszystkim ,którzy nie wierzą w bezinteresowną pomoc lekarzy.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka