Lekarze Lekarz rodzinny

lekarz Agnieszka Miłek

ulica Jagodowa 16
55-080 Smolec

Przemiła Pani dr, byłam u wielu różnych lekarzy internistów, Pani Agnieszka jest najlepszym z jakim się spotkałam. Szczegółowy wywiad, bardzo uprzejma i po wejściu do gabinetu od razu daje dobre wrażenie. Nie ocenia, kieruje na potrzebne badania i serdecznie mogę polecić.

lekarz Ewa Lechwar-Kołoczek

Lekarz medycyny pracy, Internista

Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Górnicza 44
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Pani Ewa Lechwar Kołoczek jest bardzo dobrym lekarzem. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, umiejętnie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Ma bardzo dużą wiedzę, dokładnie analizuje wyniki leczenia. Jest miła i uprzejma w stosunku do pacjenta. Jak leczyć się to tylko u Pani doktor. Bardzo polecam. Ryszard Korzeniewski.
Opinia dodana przez: Ryszard Korzeniewski

lekarz Mariusz Fik

Lekarz rodzinny, Pediatra

"MIEJSKIE CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PRZYCHODNIA NR 1
ulica 9 Maja 2
32-590 Libiąż

O zmarłych nie mówi się źle ALE TO PRAWDZIWY LEKARZ, BARZDO PRZYKRO ŻE TAK SZYBKO ODSZEDŁ No i cóż pozostał tylko w pamięci jako wspaniały lekarz, dobry człowiek Na pewno nie jednemu uratował życie

lekarz Magdalena Kończyńska-Kmiecik

Lekarz rodzinny

Zespół Opieki Rodzinnej "Mój Lekarz"
Rynek Garncarski 1
87-140 Chełmża

Bardzo miła ,dociekliwa,pani doktor ,bardzo wysoki poziom ,bardzo dobry wywiad i zainteresowanie ze strony lekarza ,zasługuje na wysoką ocenę.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Piotr Adamski

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Ogólnego Piotr R. Adamski
Rynek 4/2
66-330 Pszczew

Lekarz godny polecenia i zaufania, znam go od wielu lat, korzystam z jego wiedzy i z pełnym przekonaniem polecam każdemu. W czasie pandemii nie zamykał przychodni jak inni i z pełnym zaangażowaniem leczył ludzi, mimo realnego zagrożenia dla siebie i pracowników. Znakomity lekarz i porządny Człowiek.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Grażyna Rybczyńska

Prywatny Gabinet Lekarski
Chłapowskiego 33 l. 22
63-100 Śrem

Pani doktor Rybczyńska to prawdziwy lekarz z powołania, potrafi wwysłuchać pacjenta, zawsze uśmiechnięta, ma czas dla pacjenta i nigdy nie odmawia wizyty osobie jej potrzebującej. Bardzo polecam, jest kompetentna

Bożena Bilo-Erechemla

NZOZ Optima
37-700 Wapowce

Wyjątkowo sympatyczna, kompetentna. Ma dwie specjalizacje i dużą wiedzę

lekarz Anna Panasewicz

Lekarz rodzinny, Internista

ul. Jana Pawła II 17/61
19-300 Ełk

Jestem zaskoczona kulturą i fachowością Pani Doktór,teraz wiem że są lekarze z powołania.Dużo korzystałam z usług medycznych w różnych placówkach,ale tak miłych pielęgniarek to nie spotkałam nigdzie .Szczególne słowa uznania należą się dla p.Grażynki za jej cierpliwość i sympatię. Wielki szacunek dla Pani Doktór i jej pracownikom.Wdzięczna pacjentka z rodziną.

lekarz Grzegorz Wiśniewski

Praktyka Lekarza Rodzinnego - Grzegorz Wiśniewski
Świerczewskiego 3
68-219 Tuplice

Superrr lekarz !!! A personel też . Aż chce się korzystać z usług tej Praktyki :)

lekarz Anna Gadowska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2
00-052 Warszawa

Świetny lekarz! Przemiła osoba - wysłucha i dopiero wystawi diagnozę, wytłumaczy, pokieruje, poświęci tyle czasu, ile potrzeba na wizytę, a nie jej odbębnienie. POLECAM
Opinia dodana przez: a

lekarz Krzysztof Haładus

Internista, Lekarz medycyny pracy

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Wzorzec LEKARZA. Celowo dużymi literami. Nie mogę inaczej uhonorować PANA DOKTORA. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: Ly Yun

lekarz Janina Makara-Tabolicz

Lekarz medycyny pracy, Internista

06-400 Ciechanów

Wspaniały lekarz z prawdziwego powołania
Takich lekarzy nam trzeba. Wysoka kultura osobista, podejście do pacjenta, zaangażowanie, trafne diagnozy. Mam pełne zaufanie do Pani doktor.

lekarz Marta Wojdyło

NZOZ "Zasole"
32-626 Zasole

Korzystam z porad Pani Doktor od ponad 25 lat i z czystym sumieniem polecam. Bardzo kompetentny lekarz.

lekarz Krystyna Knara kotowska

ulica Kraszewskiego 22
37-500 Jarosław

super uśmiech na twarzy , fajna atmosfera, lęki obawy, precz, wyjaśnienia tak, leki jakie po co tak , co masz robić tak ,wychodzisz bez lęku bez strachu

Grażyna Wronka

Praktyka Lekarzy Rodzinnych
02-930 Warszawa

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Wzbudza ogromne poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Polecam

lekarz Wiesława Nowakowska

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Krakowskie Przedmieście 24/26
00-325 Warszawa

Pani doktor to lekarz z powołania, dokładna, życzliwa, ludzka, poświęca czas podczas wizyty tyle ile go potrzeba. Zleca badania, przeprowadza dokładny wywiad. Polecam Panią doktor.

lekarz Aneta Szyszka

Specjalistyka
Mickiewicza 10
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Rewelacyjna pani doktor niezwykle miła,oraz empatyczna. Podchodzi do pacjenta z sercem,a nie na odpiernicz i nara.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jacek Smereka

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

ul. Józefa Chełmońskiego 3a
51-630 Wrocław

Wyrazy Wielkiego Szacunku dla Pana Profesora za zaangażowanie i otoczoną opiekę podczas mojej operacji w dniu 3 kwietnia 2023 roku na oddziale chirurgiczno-urologicznym szpitala w Miliczu. Polecam wszystkim, aby podczas operacji trafili na tak dobrego jak PROFESOR ANESTAGIOLOGA. DZIĘKUJĘ i SERDECZNIE POZDRAWIAM.
Opinia dodana przez: Roman z Krotoszyna

dr Iwona Socha

NZOZ Optima
ul. Bairda 56 lokal 7
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Rewelacyjna pani Doktor, leczyła mnie od dziecka, a teraz niedługo będzie leczyć moje dziecko :) Przyjmuje bez numerka na końcu kolejki i w nagłych przypadkach- natychmiast. Lekarz z powołania! Polecam dla dzieci i dorosłych
Opinia dodana przez: Dorota25