dr n. med. Adam Nowara

Świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Bardzo dokładny, wnikliwy, nie bagatelizuje żadnych dolegliwości. Dużo czasu poświęca każdemu pacjętowi i w razie potrzeby zawsze jest pod telefonem. W czasie prowadzenia ciaży zleca duzo badań co dla każdej przyszłej mamy która troszczy się o zdrowie swojego maleństwa powinno byc bardzo istotne. Na bierząco sprawdza czy nie dzieje sie nic złego. Fantastyczny lekarz. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

Muszę odnieść się do poniższej opinii. Pan dr A. Nowara prowadził moje 3 ciąże, szczęśliwie na świat przyszła trójka moich dzieci. Miałam do wykonania sporo badań laboratoryjnych , ale te badania uważam za uzasadnione i świadczą tylko o odpowiedzialności lekarza. Wyniki badań za każdym razem były rejestrowane w karcie ciąży i wnikliwie sprawdzane przez doktora. Wizyty w odstępach co 2 tygodnie umawiane były dopiero w trzecim trymestrze ciąży, ze względu na moje predyspozycje niedonoszenia ciąży do końca 9 m-ca. Co do okularów - też chciałabym mieć okulary Dolce Gabana, czemu nie, świadczą o dobrym guście lekarza :)

Byłam pacjentką Pana Doktora ,zrezygnowałam w trakcie prowadzenia ciąży . Cieszę się że ocknęłam się w połowie .Jest to człowiek dla którego pieniądze są najważniejsze. Kazał mi przychodzić co dwa tygodnie mimo iż nie było takiej potrzeby ( każda wizyta kosztuje 130 zł ),dodatkowo za ...

Byłam pacjentką Pana Doktora ,zrezygnowałam w trakcie prowadzenia ciąży .
( każda wizyta kosztuje 130 zł ),dodatkowo za każdym razem zleca dużo badań laboratoryjnych ( które kosztują ok 240 ) i tych badań nawet dokładnie nie sprawdza .
Nie inwestuje w sprzęt usg ( jest stary ,nie może nagrywać dzidziusia na płytkę ( gdzie w nowoczesnych gabinetach za te same i nawet mniejsze pieniądze to jest norma ) nie ma wagi w gabinecie ,a papucie tak zwane jednorazowe nie są jednorazowe tylko wielokrotnego użytku .
Doktorek powinien się wstydzić i przemyśleć sprawę zainwestowania nie tylko w siebie i markowe okulary Dolce Gabana .
Dobrze radzę pacjentką przemyśleć sprawę czy opłaca się temu Doktorkowi nabijać kieszeń kasą !!!!!

Godny polecenia! Duże doświadczenie i fachowość. Trochę kiepsko z punktualnością - duże poślizgi w wcześniej umówionej godzinie wizyty. Na dobrego lekarza warto poczekać! A skoro tyle nas czeka to musi być dobry :-)

Zanim na świat przyszla moja córeczka odwiedzilam kilku róznych znanych specjalistow. Dopiero dr Nowaa mi pomogl i dzieki niemu mam sliczna coreczke.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Michał Wyciągłowski

Specjalistyczny Gabinet Lekarski