lekarz Adam Sawczuk

Pan Doktor Sawczuk bardzo sympatyczny, konkretny, podczas USG dokładnie opisuje co widzi i odpowiada na każde pytanie pacjentki. Nie czułam się skrępowana, polecam to b. dobry specjalista.

Bardzo dobry lekarz, delikatny, konkretnie odpowiada na pytania, bez problemu kieruje na potrzebne badania, przed zakonczeniem wizyty upewnia się czy wszystko jest jasne i zrozumiałe. Polecam :)

Mlody lekarz zawsze udzielajacy pelnej informacji co robi i czemu to sluzy. Profesjonalny i mily rowniez w szpitalu, nie tylko podczas prywatnych wizyt. Dodatkowy plus za poczucie humoru. Bardzo polecam.

Bardzo polecam.

Lekarz mimo młodego wieku bardzo dobrze przygotowany do zawodu. kultura osobista na wysokim poziomie.

Polecam pana Adama jeśli ktoś nie jest zdecydowany na ginekologa. Potrafi odpowiedzieć na pytania pacjentki i jej obawy. Bardzo kompetentnie podszedł do mojej osoby i moich problemów z zajściem w ciążę. Polecam :-)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Siemiatycze"?

Plac Jana Pawła II 14
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej