dr n. med. Adam Trapkowski

Okulista

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.

Taki powinien być prawdziwy lekarz. Rzeczowy i umiejący słuchać,bardzo sympatyczny.Lekarz u którego nie czuje się jak intruz.

Nie znam drugiego tak kompetentnego okulisty jakim jest Doktor Trapkowski.To sama przyjemność leczyć się u takiego człowieka.Inni okuliści straszyli mnie jaskrą,a Pan doktor po zbadaniu, wykonaniu dodatkowych procedur i wywiadzie na temat moich dolegliwości wykluczył tę chorobę, która rzekomo miała doprowadzić mnie do ślepoty .Dziękuję jeszcze raz Panie doktorze za kompetencję, rzeczowość i kulturę osobistą!

świetny lekarz, dobry specjalista i miły człowiek

świetny lekarz, dobry specjalista i miły człowiek

Bardzo kompetentny o dokładny lekarz. Korzysta z nowoczesnych metod diagnostycznych. Po kilku niepowodzeniach dopiero u dr Trapkowskiego udało mi się ustabilizować ciśnienie oczne i dobrze kontrolować jaskrę. Pan Doktor jest ponadto osoba bardzo uprzejmą i komunikatywną. Polecam z pełna odpowiedzialnością!

Polecam z pełna odpowiedzialnością!

Wciąż poszukujesz "Okulista Gdynia"?

Pl. Kaszubski 1
Chełmno
Zdrowe Oczy
Skłodowskiej 73
Toruń

Uphagena 8 (Poradnia Visus)