mgr Agnieszka Firlej

Logopeda

Polecam. Kompetentny specjalista z dobrym podejściem do dzieci. Jest cierpliwa, spokojna i zawsze uśmiechnięta. Synek chętnie przychodził na wizyty i problem został całkowicie usunięty. Agnieszka z Michałem

Cudowna, ciepła osoba. Niesamowicie kompetentna. W cudowny sposób rozwiała moje wątpliwości i wyjaśniła wszystko. Nawet nie miałam termin do Pani dr a ona po prostu zaprosiła mnie do gabinetu i odpowiedziała na wszystkie pytania. "wizyta" trwała 5 minut ale była cudowna!!! Dodatkowo moja córka która raczej ma dystans do nowych osób od razu złapała kontakt z "Agą". Pani dr jeżeli Pani to czyta to DZIĘKUJEMY bardzo Ulka i Helenka

Sympatyczna , zawsze uśmiechnięta z niesamowitym podejściem do mojej Aneczki, która to sama dopytywała się kiedy kolejne zajęcia z Panią Agą:) Gorąco polecam jako terapeutę i jako człowieka :) Justyna i Ania

Justyna i Ania

Bardzo polecam Panią doktor. Bardzo szybko rozpoznała problem córki , szybko postawiła diagnozę i w ciągu pół roku dzięki jest wysokim kompetencjom , dużej ilości materiałów i wielkiemu sercu jesteśmy już po wszystkim. Ania to najlepiej mówiące dziecko w przedszkolu pomimo swoich 5 lat. Polecam i serdecznie pozdrawiam , Renata

Polecam Panią Agnieszkę z całego serca :) Trójka moich pociech uczęszcza na zajęcia. Każde zajęcie to krok do przodu. Tak bardzo się martwiłam , że moje oporne bliźniaki nie zdążą się nauczyć pięknie mówić przed pierwszą klasą - a teraz są najlepiej mówiącymi dziećmi. 3 letni Jasio z niemówiącego dzieciaczka , którego nikt nie rozumiał pięknie komunikuje się z wszystkimi. Bardzo dziękujemy za pomoc i POLECAMY WSZYSTKIM MALUCHOM I IM MAMUSIĄ :)

Wciąż poszukujesz "Logopeda Kraków"?

Anna Krupicka-Stępień

Logopeda dziecięcy