Filtruj terminy

Logopeda Kraków

mgr Anna Krupicka-Stępień

Gałczyńskiego 2

Zdecydowanie polecam tego Specjalistę. Ma bardzo dużą wiedzę i potrafi w sposób nieszablonowy podejść do zaburzeń pacjenta. Czasami nawet na bieżąco w czasie zajęć wymyśla ćwiczenia i zabawy, żeby tylko zachęcić dziecko do współpracy, a jak wiemy 4-latki nie zawszą są chętne, zwłaszcza jak coś im nie wychodzi. Bardzo polecam - ze wiedzę i kreatywność :)
Opinia dodana przez: S.

mgr Agnieszka Firlej

Logopeda

oś.Oświecenia 36/62

Cudowna, ciepła osoba. Niesamowicie kompetentna. W cudowny sposób rozwiała moje wątpliwości i wyjaśniła wszystko. Nawet nie miałam termin do Pani dr a ona po prostu zaprosiła mnie do gabinetu i odpowiedziała na wszystkie pytania. "wizyta" trwała 5 minut ale była cudowna!!! Dodatkowo moja córka która raczej ma dystans do nowych osób od razu złapała kontakt z "Agą". Pani dr jeżeli Pani to czyta to DZIĘKUJEMY bardzo Ulka i Helenka
Opinia dodana przez: Urszula

Elżbieta Bierońska

Logopeda, Psycholog

Gabinet logopedyczno - psychologiczny

Ciepła, serdeczna i skuteczna. Bardzo dobry Logopeda z ogromnym doświadczeniem. Do wszystkiego podchodzi z dużą rozwagą i wrażliwością, zawsze wysłucha wątpliwości i odpowie na nurtujące pytania. Ma własny system, korzystając z różnych metod proponowanych przez różne szkoły logopedyczne. Synek w czasie roku zajęć u Pani Elżbiety poczynił ogromne postępy nie tylko w wymowie ale także w rozwoju ogólnym, budowie zdań, formowania wypowiedzi. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Monika

mgr Izabela Malicka

ulica Wicherkiewicza 19/2a

zdecydowanie polecam, byłam już u dwóch logopedów ze swoją córeczką i nikt jej nie zbadał tak dokładnie jak Pani Iza- włącznie z badaniem słuchu i zgryzu Julki. Na każde zajęcia Julka nie może się doczekać. Moim zdaniem logopeda z powołaniem!!!Ala-mama Juli

mgr Anna Kurpaska

ulica Zachodnia 5/7a

Uwielbiam Panią doktor panią Anie tyle mi pomogła dała drugie życie że znów mogę mówić i własnie bo potrzebuje jej porady jadę do niej po 10 latach już jutro :) Do Pani Dr. Kurpaskiej zawsze w krzysach jak do matki iść trzeba
Opinia dodana przez: Franciszek Kuczaj

mgr Anna Karaś

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Poradnia dla Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu

Kraków

Witam. Do Pani Ani trafiliśmy z polecenia naszych znajomych. Mieliśmy wcześniej do czynienia z innym logopedą - nasza córcia panicznie bała się uczestniczyć w tych zajęciach. Gdy trafiliśmy do Pani Ani, nasza córcia zaufała jej, weszła w kontakt. Pani Ania jest bardzo miła, uśmiechnięta. Rozwiewa wszelkie wątpliwości, zrozumiale odpowiada na pytania. Polecamy
Opinia dodana przez: muminek1

mgr Regina Panaś

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Prywatny gabinet logopedyczny
ul. Felińskiego 31/24
Kraków

Pani Regina jest wspaniałą, kompetentną, zawsze chętną pomagać innym osobą. Jej wiedza i zaangażowanie w terapię męża spowodowały, że znów mamy ochotę spotykać się z rodziną, znajomymi. Niegasnący optymizm i serce, które wkłada w swoją pracę powodują, że mąż - mimo trudności w porozumiewaniu się - podejmuje codziennie walkę ze swoimi słabościami i chętnie ćwiczy, by coraz lepiej mówić i funkcjonować. Zawsze wszystko nam wyjaśnia, ponadto jest dostępna pod telefonem ...
Opinia dodana przez: Emilia

mgr Małgorzata Binkowska-Mally

Centrum Terapii Mowy
ul. Pod Stokiem 41/1a Kraków
Kraków

Do Pani Małgorzaty trafiłam z polecenia znajomej. Jest to pierwszy logopeda z usług którego korzystamy z synem lecz wydaje się być bardzo kompetentną osobą w swojej specjalizacji. Nie ukrywam, że w związku z brakiem możliwości porównania z innymi lekarzami moja ocena może być mało obiektywna. Co jednak najważniejsze podjęta terapia przynosi oczekiwane skutki. Chętnie usłyszałabym opinie innych osób na temat Pani Małgorzaty.

Urszula Korbiel

os. Piastów 41/9

Pani Ula uratowała moja córeczkę . Jej zaangażowanie i indywidualne podejście do dziecka i wielka determinacja oraz wiedza

Pełen profesjonalizm

mgr Anna Majewska

Logopeda

Prywatny Gabinet Logopedyczny 'Maja'
Mogilska 58/7

Bardzo przyjemny gabinet. Miła i przyjemna Pani Logopeda. Wszelkie niejasności dotyczące mojej wady wymowy zostały mi wyjaśnione - teraz tylko ćwiczenia i oczekiwanie na efekty. Polecam

Logopedzi w Krakowie