Filtruj terminy

Elżbieta Bierońska

Logopeda, Psycholog

Gabinet logopedyczno - psychologiczny
30-422 Kraków

Ciepła, serdeczna i skuteczna. Bardzo dobry Logopeda z ogromnym doświadczeniem. Do wszystkiego podchodzi z dużą rozwagą i wrażliwością, zawsze wysłucha wątpliwości i odpowie na nurtujące pytania. Ma własny system, korzystając z różnych metod proponowanych przez różne szkoły logopedyczne. Synek w czasie roku zajęć u Pani Elżbiety poczynił ogromne postępy nie tylko w wymowie ale także w rozwoju ogólnym, budowie zdań, formowania wypowiedzi. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Monika

mgr Izabela Malicka

ulica Wicherkiewicza 19/2a
30-389 Kraków

zdecydowanie polecam, byłam już u dwóch logopedów ze swoją córeczką i nikt jej nie zbadał tak dokładnie jak Pani Iza- włącznie z badaniem słuchu i zgryzu Julki. Na każde zajęcia Julka nie może się doczekać. Moim zdaniem logopeda z powołaniem!!!Ala-mama Juli

mgr Anna Kurpaska

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Uwielbiam Panią doktor panią Anie tyle mi pomogła dała drugie życie że znów mogę mówić i własnie bo potrzebuje jej porady jadę do niej po 10 latach już jutro :) Do Pani Dr. Kurpaskiej zawsze w krzysach jak do matki iść trzeba
Opinia dodana przez: Franciszek Kuczaj

Urszula Korbiel

os. Piastów 41/9
32-625 Kraków

Pani Ula uratowała moja córeczkę . Jej zaangażowanie i indywidualne podejście do dziecka i wielka determinacja oraz wiedza Pełen profesjonalizm

mgr Anna Majewska

Prywatny Gabinet Logopedyczny 'Maja'
Mogilska 58/7
31-546 Kraków

Bardzo przyjemny gabinet. Miła i przyjemna Pani Logopeda. Wszelkie niejasności dotyczące mojej wady wymowy zostały mi wyjaśnione - teraz tylko ćwiczenia i oczekiwanie na efekty. Polecam

mgr Barbara Płonka

Gabinet Logopedyczny
ul. Wicherkiewicza 23 lokal J, Kraków
Kraków

świetna logopedka - pomogła obojgu Naszych dzieci, zaangażowana i spostrzegawcza, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
Opinia dodana przez: Paweł

mgr Regina Panaś

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Prywatny gabinet logopedyczny
ul. Felińskiego 31/24
Kraków

Pani Regina jest wspaniałą, kompetentną, zawsze chętną pomagać innym osobą. Jej wiedza i zaangażowanie w terapię męża spowodowały, że znów mamy ochotę spotykać się z rodziną, znajomymi. Niegasnący optymizm i serce, które wkłada w swoją pracę powodują, że mąż - mimo trudności w porozumiewaniu się - podejmuje codziennie walkę ze swoimi słabościami i chętnie ćwiczy, by coraz lepiej mówić i funkcjonować. Zawsze wszystko nam wyjaśnia, ponadto jest dostępna pod telefonem ...
Opinia dodana przez: Emilia

mgr Małgorzata Binkowska-Mally

Centrum Terapii Mowy
ul. Pod Stokiem 41/1a Kraków
Kraków

Do Pani Małgorzaty trafiłam z polecenia znajomej. Jest to pierwszy logopeda z usług którego korzystamy z synem lecz wydaje się być bardzo kompetentną osobą w swojej specjalizacji. Nie ukrywam, że w związku z brakiem możliwości porównania z innymi lekarzami moja ocena może być mało obiektywna. Co jednak najważniejsze podjęta terapia przynosi oczekiwane skutki. Chętnie usłyszałabym opinie innych osób na temat Pani Małgorzaty.

mgr Anna Krupicka-Stępień

Gałczyńskiego 2
31-581 Kraków

Zdecydowanie polecam tego Specjalistę. Ma bardzo dużą wiedzę i potrafi w sposób nieszablonowy podejść do zaburzeń pacjenta. Czasami nawet na bieżąco w czasie zajęć wymyśla ćwiczenia i zabawy, żeby tylko zachęcić dziecko do współpracy, a jak wiemy 4-latki nie zawszą są chętne, zwłaszcza jak coś im nie wychodzi. Bardzo polecam - ze wiedzę i kreatywność :)
Opinia dodana przez: S.

mgr Agnieszka Firlej

oś.Oświecenia 36/62
31-636 Kraków

Po wizycie ciężko wierzyć tym opiniom.dla mnie to byl szok jak można potraktować niespełna 5 letnie dziecko. Syn zwyczajnie byl zestresowany na spotkaniu, mówił szeptem, lub wcale. Został porownany do innych, postawiony w złym świetle, nazwany niegrzecznym, cała ta wizyta nie miala sensu. Zerowe podejście do dziecka. Zapewne teraz, po moim złym doświadczeniu szybciutko pojawia się pozytywne opinie o tym jaka ta pani jest wspaniała..ja nie polecam, nigdy więcej.
Opinia dodana przez: Malgorzata

Joanna Bruno-Kamińska

Kraków

Ze wzgledu na kompetencje-zdecydowanie polecam, bo pani logopeda ma ogromna wiedze ale odrzucajacy jest jej sposob prowadzenia zajec. Na mojej wizycie była opryskliwa i nie miła (dla mnie) zanim jeszcze zajeła sie badaniem dziecka. Poszłam do niej z polecenia, ale nie odpowiada mi jej sposob rozmowy i traktowanie mnie z góry.

Jola Marciniak-Grela

Logopeda dziecięcy

Kraków

minęła się z powołaniem. małomiasteczkowa mentalność.

mgr Bożena Szurlej

Logopeda

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Kraków

mgr Maria Kmiecik

Logopeda

Zakładowa Przychodnia Rehabilitacyjna Krakowskiej Spółdzielni Niewidomych "Sanel"
ulica Bandtkiego 19
30-129 Kraków