mgr Agnieszka Gomolińskamgr Agnieszka Gomolińska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9

mgr Agnieszka Gomolińska

Kosmetolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Konsultant medyczny mgr Agnieszka Gomolińska – kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Na swojej ścieżce kariery ma ponadto rys ukończenia Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Od wielu lat wykładowca uniwersytecki i trener kosmetyczny, prowadzący szkolenia w dziedzinie kosmetologii i dermatologii kosmetycznej. Odbyła liczne szkolenia z zakresu kosmetyki profesjonalnej, medycyny estetycznej i anty aging w...

Jeżeli kłopoty skórne to tylko do Pani Agnieszki - świetna specjalista i bardzo ciepła osoba, gorąco polecam

Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia przyjaciółki. Miałam straszne kłopoty ze skórą: niedoskonałości, poszerzone pory skóry, zaskórniki, popękane naczynka - jakaś tragedia, na którą nikt nie miał lekarstwa. Ta kobieta wypytała mnie o wszystko - jeszcze tak długiej konsultacji nie miałam nigdy! Potem zaordynowała różne suplementy, trochę zamieszała mi w diecie i rozpoczęła cykl zabiegów. Atmosfera była super, każda wizyta to czysta przyjemność a moja skóra po prawie pół roku wygląda jak nowa. Każdemu kto szuka profesjonalnej pomocy polecam z serca!

Każdemu kto szuka profesjonalnej pomocy polecam z serca!

Miałam straszne przebarwienia skórne z którymi długo żaden specjalista mi nie pomógł a po wizycie w FBI szybka poprawa. Naprawdę polcam

Nie będę się rozpisywała w czym Pani Agnieszka mi pomogła - chciałam jedynie podziękować za pomoc w rozwiązaniu problemu oraz podkreślić profesjonalizm. Jak najbardziej polecam.

Profesjonalizm w kazdym calu. Dodatkowo cieplo i matczyne podejscie. Pobyt w Gabinecie FBI to wielka przyjemnosc.

Wciąż poszukujesz "Kosmetolog Kraków"?

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1