lek. dent. Agnieszka Jarno

Pani dr Jarno jest świetnym lekarzem. Ma bardzo dobre podejscie do dzieci. Uratowala zęby mojego synka, ktore poprzednia dentystka spartaczyła a na koniec kazała uspic dziecko i wszystko usunac. Moje dzieci z chęcia jadą na wizyte. Mimo, że nie zawsze chca usiaść na fotel pani doktor wie jak do nich podejść a nawet jesli sie nie uda to pani dr nie zlosci się. Gorąco polecam pania dr Agnieszke i pania, ktora asystuje.Obie to bardzo dobry zespoł.Zawsze usmiechniete i uprzejme.

Polecam zwłaszcza gdy idzie się z dzieckiem. Świetne podejście i bez strachu mój 4 latek który wcześniej unikał współpracy z innymi stomatologa mi Pani Agnieszce udało się założyć plomby bez strachu i płaczu

A ja nie zgadzam się z poprzednią opinią i stanę w obronie Pani Agnieszki. Lekarz to też człowiek i czasem musi wypić kawę i zjeść obiad. Ciekawe czy Pani pisząca poprzednią opinię w swojej pracy nie je i nie pije kawy. Myślę że Pani Doktor odwagi nie brakuje, a jej ruchy są zdecydowane, bo wie co robi i robi to dobrze. Wszystko porządnie potrafi wytłumaczyć i poświęcić pacjentowi wcale nie mało czasu. Moje zęby leczyła profesjonalnie i w miłej atmosferze. Nigdy nie miałem wrażenia, że się spieszy albo nie angażuje. Oby każdy lekarz stomatolog był taki konkretny i wiedział co robi. Pozdrawiam Panią Doktor.

Odradzam tego stomatologa. Jak już Pani A. w przychodni na Olszańskiej wypije wraz ze Swoją pomocniczką n-tą kawe za zamkniętymi drzwiami i zbierze się na odwagę aby kogoś obsłużyć a dowie się, że pacjęt chce skorzystać z NFZ to zaczyna zachowywać się jakby miała 5 min. do wyjścia. I to nie tylko moje wrażenia. Niech Was nie zmyli młody wiek i uśmiech pani A. Pani JARNO z takimi rękami i z takimi ruchami rąk przy pacjęcie to polecam zmian zawodu na weterynarza i KASTRACJE TRZODY CHLEWNEJ - wyrówna pani poziom!