dr n. med. Aleksandra Baranowska-Mosingiewicz

Ginekolog

Budzi zaufanie, cierpliwa, miła, ciepła osoba, profesjonalnie przygotowana do wykonywanego zawodu, na bieżąco z "nowościami" w swojej dziedzinie, o czym świadczy ogrom dyplomów i certyfikatów w gabinecie. Stosuje zasadę, że to lekarz jest dla pacjenta a nie odwrotnie. Polecana mi przez wiele koleżanek i nie zawiodłam się. Kolejki w poczekalni są małym minusem, ale to dowód na to jak świetnym jest zawodowcem. Warto - polecam!

Stosuje zasadę, że to lekarz jest dla pacjenta a nie odwrotnie.
Polecana mi przez wiele koleżanek i nie zawiodłam się.
Warto - polecam!

szczerze polecam ogromna wiedza i doswiadczenie wysoka kultura osobista

szczerze polecam ogromna wiedza i doswiadczenie wysoka kultura osobista

Lekarz jak najbardziej kompetentny i znający się na rzeczy. Prowadzi już moją drugą ciążę. Jestem bardzo zadowolona z całokształtu wizyty. Jedyny minus do długość oczekiwania w poczekalni pomimo umówionej godziny (jednak wizyta w gabinecie bez pośpiechu) i wysoki koszt za wizytę (w porównaniu z resztą specjalistów).

Jest fachowym lekarzem jestem bardzo zadowolona od 13 lat dobrze ,że mamy takich dobrych lekarzy.

Witam.Po wielu różnych doświadczeniach wkońcu trafiłam do Pani Baranowskiej. To lekarz który ma najświeższą wiedzę, i działą według nowoczesnych metod. Prowadzi moją ciążę, i za każdym razym poświęca tyle czasu ile powinna. Fakt kolejki są nadal długie, ale to świadczy o tym że ludzie jej ufają i potwierdzają to jakim jest fachowcem.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Lubliniec"?

Dariusz Wala

Staszica 14

Lidia Adrianowicz

Lubliniec, ul.Paderewskiego 35
Lubliniec

Hanna Kosmala-Pytlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec
Prywatny Ośrodek Leczniczy "Medis" sp. z o.o.
ulica Szeptyckiego 1
40-018 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Dąbrówka" PULS-MED Spółka z o.o.
ulica Le Ronda 16
40-303 Katowice