Aleksandra Gozdek-Piekarska

Psycholog

Z pewnością godny polecenia specjalista. Została mi polecona w najbardziej krytycznym momencie i pomogła zastanowić się nad moimi problemami. Wie jak dotrzeć do pacjenta. Duża wiedza, pełny profesjonalizm, wysokie kompetencje. Polecam. Żałuję, że tak długo zwlekałam wraz z mężem na wizytę u Pani Aleksandry.

Pani psycholog bardzo kontaktowa. Rozmowa prowadzona bezpośrednio bez podtekstów i mądrowania, bez dystansu. Nie unika trudnych pytań i nie zbywa, wyjaśnia co i jak się dzieje, dlaczego oraz jak można temu zaradzić, co można zrobić i jak to się leczy. Potrafi wysłuchać, w gabinecie jest miła atmosfera. Życzliwa, rzeczowa. Wymarzony psycholog, Polecam spotkanie z panią psycholog.

U Pani psycholog pojawiliśmy sie wraz z mężem - potrzebowaliśmy pomocy, żeby poradzić sobie z naszą niepłodnością. Konkretna, rzeczowa psycholog. Potrafi naświetlić problem w taki sposób, że wraca nadzieja na lepsze. Jedyny żal, że tak długo zwlekaliśmy z pójściem po pomoc. Pani Aleksandra bardzo nam pomogła

Bardzo kompetentna osoba, ciepła. poświęciła mi dużo czasu, wytłumaczyła problem. Poczułam się zdecydowanie lepiej i wyciągnęłam wnioski co do mojego dalszego postępowania.