Aleksandra Lamparska-Warchalska

Psychiatra dziecięcy

Byłam z córką na wizycie u pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Zadaje fachowe pytnia dotyczące problemów dziecka, nie stawia pochopnie diagnozy ale też nie odsyła na wieczne nigdy. Od razu proponuje co dalej robić, gdzie znaleźć terapię, jakie formalności załatwić. My dostałyśmy diagnozę po drugiem spotkaniu chociaż wcześniej byłam z córką u kilku psychologów i innego psychiatry i usłyszałam, że mam rozpuszczone dziecko. Po raz pierwszy mogłam z kimś fachowo omówic problem i otrzymałam konkretną pomoc.

Kompetentny specjalista z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem. W przystępny sposób wyjaśnia problem, trafnie diagnozuje. Proponuje terapię a nie od razu leki