lekarz Alicja Filip

Laryngolog

Na wizytę można się umówić telefonicznie,koszt 100 zł pani doktor wysłucha co dolega przebada.

Bardzo kompetentna, uważnie słucha, nie czułam się "zbywana". Leczenie jest długofalowe ale skuteczne. Pani Doktor jest lekarzem godnym polecenia!

Trafiłam do Pani Doktor z bolącym uchem mojego 17 miesięcznego syna i przyjęła mnie mimio, że nie był to dzień wyznaczonych wizyt. Rewelacyjne podejście do dziecka-od Pani Doktor bije ciepło i dobro, które wyczuwa się zaraz po wejściu do gabinetu. Cierpliwie bada, diagnoza trafiona, dokładnie wytłumaczyła mi o co chodzi z uchem, kazała zadzwonić na drugi dzień z informacją jak się dziecko czuje. Od teraz to będzie mój laryngolog i nie zamienię go na innego. Polecam wszystkim z calego serca.

Pani Doktor, wyleczyła mi ucho oraz zdiagnozowała wieloletnie problemy z migdałkami nie faszerujac bez potrzeby antybiotykami.

Dobry lekarz, trafnie diagnozuje i skutecznie leczy. Polecam.

Dobry lekarz, trafnie diagnozuje i skutecznie leczy. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Gliwice"?

Daszyńskiego 56 lok. 3
Gliwice

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice
Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
Aleksandra Fredry 22
40-662 Katowice