lekarz Alicja Rutkowska-Suchorska

Psychiatra

Cudowna Pani Doktor. Bardzo mila i uprzejma. Wysluchala,nie przerywala i trafnie zdiagnozowala. Naprawde polecam.

Pani Doktor Alicja Rutkowska -Rutkowska jest najszczęśliwszym połączeniem Człowieka+Lekarza+Kobiety.I wszystkie cenne wartości w pełnieniu tych ról pozwalają nam -rodzicom i naszemu synowi (z OCD)trwać w nadziei,że choroba minie.Pomimo tego,że mieszkamy w ogromnej odległości od Leszna, i tego,że w rodzinie i wśród znajomych mamy wielu lekarzy - właśnie Pani Dr Alicja jest osobą, która z uwagą wsłuchuje się w pacjenta, znajduje czas,jest ciepła, życzliwa i komunikatywna . Reaguje natychmiast na nasze niepokoje, wątpliwości,po prostu leczy. Prawdziwy Lekarz Chorej Duszy.

Bardzo kompetentna a przy tym sympatyczna lekarka. Poświęca dużo czasu na rozmowę, cierpliwie słucha. Minus- czasem trzeba długo czekać w poczekalni. Ale warto!

Jestem bardzo zadowolona w szczególności za opiekę, szczera rozmowę, zrozumienie........................ Dzięki Niej mam nadzieje o lepsze jutro i że już zawsze będę funkcjonować normalnie

Pani doktor sprawia wrażenie bardzo kompetentnej i dokładnej osoby. Takie są wrażenia po pierwszej wizycie a to już dużo. Poświęca dużo czasu,o którym tak często zapominają inni lekarze.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Leszno"?

NZOZ Medical Opieka Całodobowa
ulica Chrobrego 48