Andrzej Bloch

Wyśmienity specjalista! Cała moja rodzina korzysta z jego opieki i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Z czystym sumieniem polecam i pozdrawiam:)Super lekarz

bardzo dobry i kompetentny lekarz. na kanałówkach zna sie bardzo dobrze. miły sympatyczny, ,poświęca pacjentowi dużo czasu tłumacząc co i po co robi, uprzejmy. polecam

baaardzo drogi dentysta za leczenie zęba kanałowo bierze ok 800 zł !!! masakra!!! gdzie u innego dentysty zapłaciłam 500 zł a różnicy nie ma, jedynie różnica w cenie!

Naprawdę polecam byłem dziś i naprawdę myślałem że będzie tragedia ale okazało sie ze bylo super do takiego dentysty można wracać polecam

Godny polecenia, swietny lekarz, jego poczucie humoru i miła aparycja to wisienka na torcie:) nie naciąga na niepotrzebne koszta, same pozytywy

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Głogów"?

Gabinet Stomatologiczny
ul. Rozwadowskiego 4