lekarz Andrzej Górecki

Laryngolog

Fachowiec z ogromną wiedzą medyczną, godny polecenia. Indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalizm i przede wszystkim długoletnie doświadczenie. Polecam.

Bardzo zly, chamski, niesympatyczny, niekompetentny lekarz. Metody zabiegowe z poprzedniej epoki. W zeszlym roku mialem zabieg usuwania polipow. Do dzis borykam sie z powiklaniami po zabiegu. Do tego nadal nie odzyskalem wechu... Jedyne co mu dobrze wychodzi to branie lapowek bo pacjentow prywatnych przyjmuje kilkunastu dziennie w swoim gabinecie za zamknietymi drzwiami. STANOWCZO ODRADZAM!

Znakomity lekarz. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów, miałam operowaną przegrodę nosową i elektrochirurgię małżowin nosowych. Nie mam już problemów z oddychaniem, nie dolega mi katar. Profesjonalizm i bardzo dobra opieka. Dziękuję.

Jeden z najlepszych lekarzy w naszym szpitalu. Wyjątkowo rzeczowe i profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz godny zaufania. Polecam.

super laryngolog, dobre podejście do pacjenta, uprzejmy, zna się na temacie, zawsze znajdzie czas dla pacjenta

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Żary"?

105 SZWzP
Eskulap Centrum Medyczne
PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
Żary
Praktyka Lekarza Rodzinnego "HIPOKRATES" s.c.
Kopernika 3 A
Żagań