dr n. med. Andrzej Kręgiel

<strong>
Bezpośredni kontakt: 501 03 07 16
</strong>
<br/>

Fachowo, rzeczowo i sympatycznie. Diagnoza postawiona ekspresowo, zabieg i szybka rekonwalescencja pod okiem dr Kręgla. Pozdrawia zadowolona pacjentka :)

Miałam przyjemność z Panem doktorem spotkać się na małym, niemalże kosmetycznym zabiegu... Tak więc w kwestiach zdrowotnych czy szybkiej rekonwalescencji się nie wypowiem Jednak nie dziwią dobre opinie. Bardzo sympatyczny i empatyczny człowiek. W gabinecie czujemy się "jak u siebie". Ludzki , otwarty a takich lekarzy ze świecą szukać . Polecam.

Tak więc w kwestiach zdrowotnych czy szybkiej rekonwalescencji się nie wypowiem
Jednak nie dziwią dobre opinie.
Bardzo sympatyczny i empatyczny człowiek.
W gabinecie czujemy się "jak u siebie".
Ludzki , otwarty a takich lekarzy ze świecą szukać .
Polecam.

Jestem z Konina bardzo polecam tego pana doktora otrzymalam fachowa pomoc natychmiast i dzieki temu z moja stopa jest juz prawie ok a bylo naprawde nieciekawie zakazenie sie wdalo .Z czystym sumieniem moge polecic pana doktora Kregla.😄

...lubię jeśli ktoś jest fachowcem w tym co robi...tak powinno być, zwłaszcza jeśli chodzi o medycynę,pzdr i dalszych sukcesów życzę 😉

Swietny specjalista! Poszedlem z polecenia i faktycznie doktor jest bardzo mily i rzeczowy. Szybkie trafione rozpoznanie i leczenie- u mnie maly zabieg. Do tego ludzki! I rozladowujacy stres. Polecam zdecydowanie!

Do lekarza trafilam z podejrzeniem kamicy zolciowej. Juz na pierwszej wizycie postawil wlasciwa diagnoze i dokladnie wytlumaczyl jak bedzie wygladala operacja. Wszystko przebieglo wzorowo i po kilku dniach wrocilam do domu. Z pelna odpowiedzialnoscia goraco polecam, gdyz jest to Lekarz traktujacy swoja prace niczym misje pomagania innym z pelnym zaangazowaniem i bezstronnoscia. Dziekuje Panu Doktorowi za pomoc w odzyskaniu lepszego samopoczucia i bezpieczne "przeprowadzenie na druga strone" ta bardziej radosna bo zdrowa.

Dziękuję P.ordynatorowi Andrzejowi Kręgiel za wykonanie operaracji w 2000r.i2014r.na przepuklinę prawą i lęwą.Jest to wspaniały chirurg-podejmuje szybkie i właściwe decyzje.Gdyby nie Pan mogłoby dojść do pęknięcia błony i powikłań z tym związanych.Dziękuję personelowi Chirurgii w Turku.

wspaniały lekarz, fachowiec i człowiek. Oby więcej takich lekarzy....Wspaniale i przede wszystkich nader fachowo zajął się moim ojcem.

ilość punktów sama mówi za siebie pomoże w trudnych przypadkach zawsze osiągalny służy dodrą radą i pomocą w dojściu do całkowitego wyleczenia ,punktualny

zdecydowanie najlepszy lekarz z jakim mialem do czynienia.slucha pacjenta i wczuwa sie w jego sytuacje!!!polecam wszytkim.