dr n. med. Andrzej Kuriło

Ortopeda, Traumatolog

Jedyny w swoim rodzaju, bardzo dobry człowiek. Zawdzięczam mu życie bez bólu kręgosłupa i kolan. Pan doktor patrzy na ludzki organizm inaczej niż inni lekarze, bardziej całościowo. Jako jedyny powiązał ból kolan z kręgosłupem, inni lekarze pakowali nogi w gips, by dać odpocząć kolanom, co jeszcze bardziej obciążało kręgosłup. W tej chwili jeżdżę tylko do niego. Życzę mu wszystkiego dobrego i przede wszystkim dużo zdrowia! :)

Nikomu nie polecam! Okropny, bezczelny, nieuprzejmy. Brak mu kompetencji. Nie tłumaczy choroby której nie potrafi wyleczyć. Po kilku wizytach i wyrzuconych pieniądzach w błoto w niczym nie pomógł a na dodatek nie prowadzi ewidencji, nie wystawia rachunku, pracuję nielegalnie. Podły człowiek, żaden z niego lekarz!

Fantastyczny młody lekarz, kompetentny, zdolny, wspaniały chirurg. Poskładał moja roztrzaskaną piszczel, teraz chodzę normalnie! Polecam!

Lekarz godny polecenia, wysokiej klasy fachowiec, godny polecenia

Lekarz godny polecenia, wysokiej klasy fachowiec, godny polecenia

znam doktora super facet lekarz człowiek dobry specjalista pozdrawiam go serdecznie