dr n. med. Andrzej Pogorzelski

Laryngolog

Kilka lat temu, gdy przyjmował na Warzywnej w Rzeszowie pomógł mi, uleczył moje migdałki, z którymi się męczyłam prawie 6 miesięcy. Znakomity lekarz, fantastyczne podejście, godny zaufania, profesjonalista! :) Dziękuję bardzo Panu Doktorowi i ubolewam, że nie ma go już w przychodni na Warzywnej.

wspaniały lekarz godny zaufania ma wspaniałe podejście do pacjentów

wspaniały lekarz godny zaufania ma wspaniałe podejście do pacjentów

Jestem młoda schorowana osobą więc mile zaskoczył mnie pełen profesjonalizm i szacunek do zawodu z jakim spotkałam się w publicznej przychodni i szpitalu w którym zawsze nieodpłatnie zostałam miło i kompleksowo przyjęta. Jestem wdzięczna za opiekę i tak profesjonalne podejście do tematu

Profesjonalizm i pelne zaangazowanie w niesieniu radykalnej i kompleksowej poocy specjalistycznej

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, miły, wytrwale tłumaczy jak wykonuje zabieg i co spowoduje ten zabieg.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Dębica"?

Lazarowicza 25
39-200 Dębica