lekarz Andrzej Popow

Chirurg ogólny, Flebolog

Jako pacjent Pana doktora Andrzeja Popowa jestem wdzięczny za doskonały efekt przeprowadzonych zabiegów skleroterapii. Nie mam już żylaków i skończyło się moje cierpienie z tego powodu. Znakomity specjalista, wspaniały człowiek. Z całą odpowiedzialnością polecam. Z. Kondraciuk

Nie mam już żylaków i skończyło się moje cierpienie z tego powodu.
Znakomity specjalista, wspaniały człowiek.
Z całą odpowiedzialnością polecam.
Z. Kondraciuk

Lekarz z powołania. Posiada ogromną wiedzę i bogate doświadczenie, dzięki którym potrafi wyleczyć długotrwałe owrzodzenia podudzi oraz pozbyć się żylaków. Życzliwy, o wysokiej kulturze osobistej. Może stanowić wzór dla innych lekarzy. Serdecznie polecam. Anna K. z Siemiatycz

Życzliwy, o wysokiej kulturze osobistej.
Może stanowić wzór dla innych lekarzy.

Serdecznie polecam.
Anna K. z Siemiatycz

Jest wyjątkowy jako lekarz i jako człowiek. To specjalista na miarę XXIw. Wrażliwy, ciepły, serdeczny, przyjazny pacjentowi. Gwarantuje wysoką skuteczność leczenia żylaków i owrzodzeń żylakowych.Serdecznie polecam. Pacjentka z Podlasia

Pacjentka z Podlasia

wyspecjalizowany ośrodek zajmującymi się chorobami żylnymi. Dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, co zapewnia pacjentowi pełną diagnostykę układu żylnego. Lekarz, to człowiek o wielkim sercu, godny zaufania, etyczny i profesjonalny, z niezwykłym podejściem do pacjenta.