lekarz Andrzej Warczak

Psychiatra

Bardzo miły Pan! Miałam pewne obawy odnośnie wizyty u psychiatry - żadne się nie spełniły. Zaskoczył mnie tym, że potrafił podejść do problemu jak człowiek, a nie tylko specjalista od chorób. Potrafił doradzić, co powinnam zrobić - rada jak od przyjaciela. Obiektywnie patrzy na problemy. Do tej pory myślałam, że tylko ja jestem winna swoim problemom, a Pan doktor przekonał mnie, że tak nie jest Jeśli idziecie z wizytą do Pana Warczaka, to naprawdę nie ma się czego bać i można być szczerym. Teraz chcę chodzić do tego Pana albo do nikogo :)

Lekarz traktujacy pacjenta i rodzine całościowo. Poświeca tyle czasu ile trzeba, czasem godzinę, a czasem kilka minut, rozumiejący i wspierający na każdym etapie leczenia.

Jeden z najlepszych lekarzy jakiego spotkałam. Miły, uśmiechnięty, kiedy była taka potrzeba potrafił długo i cierpliwie wysłuchać i doradzić. Jeśli przychodziłam tylko po przedłużenie leków rzeczywiście wizyta nie była długa. Od wielu lat podtrzymuje mnie przy życiu i wspiera. Dziękuję Panie Doktorze!

Bardzo mi pomógł, odzyskałem wiarę w siebie.

Bardzo mi pomógł, odzyskałem wiarę w siebie.

Pan doktor jest wspaniałym fachowcem, wyciągnął mnie z choroby, ma świetne podejście do pacjentów, zawsze uśmiechnięty i życzliwy.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Grudziądz"?

"J. K. -21" Sp. z o. o. w Grudziądzu
ulica Ikara 4
86-300 Grudziądz

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Legionów 57 budynek 5
88-100 Świecie
Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
Waryńskiego 6
Oliwia Masalska