Aneta Drężek

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Polecam ta panią, bo bardzo dobrze zna się na tym co robi i prowadzi zajęcia nie w grupie tylko z jednym dzieckiem i dlatego są tego super efekty. Wdzięczna Grażyna z Gabrysiem

Zachęcona tak wielką liczbą bardzo dobrych opinii, również zapisałam córkę na zajęcia do tej pani i jakoś nie zauważyłam w nich nic nadzwyczajnego. Fakt, że rzeczywiście jest babka skuteczna i ma super podejście do dzieci, w bardzo krótkim czasie nauczyła Zuźkę pięknie i wyraźnie mówić, ale to dzięki ciężkiej pracy, a nie tak "hop-śup".

Jest dobrym logopedą, córka lubiła chodzić na te zajęcia i nauczyła się ładnie mówić. Syn znajomej też do niej chodził i nauczyła go mówić wyrażnie r.

Jest kompetentna, uprzejma, ma dobre podejście do dzieci, daje kartki do ćwiczeń w domu, ma wiele gier i zabaw, potrafi doradzić i wystawia opinie do poradnii. Myśję, że warto polecić innym, ja jestem zadowolona.

Syn już od zerówki chodził do logopedy w szkole i niewiele było z tego pożytku. Do Pani Anetki jeździliśmy przez trzy miesiące i mamy już to z głowy, aż sama nie mogę w to uwierzyć, że problem seplemienia mojego syna już nie dotyczy. Krystyna z Wiktorkiem.

Wciąż poszukujesz "Logopeda dziecięcy Sierakowice"?

Kopernika 11
83-340 Sierakowice