Nie ma lepszego logopedy w naszych okolicach, bynajmniej nie słyszałem. Dzięki Pani Drężek młody gada jak najęty, a wydawało się, że nie będzie już mówił.

Jest dobra, widać zna się na tym co robi. Tacy powinni być wszyscy logopedzi a nie, że człowiek chodzi latami do partaczy, którzy tylko udają, że się znają na rzeczy. Takie już czasy,że wszędzie trzeba chodzić prywatnie.

Martusia urodziła się z Zespołem Downa, jest bardzo bystrą dziewczynką, wszystko rozumie, ale nie mówiła (tylko pojedyncze dzwięki). Lekarze twierdzili, że "takie dzieci z regóły nie mówią". Przez przypadek trafiliśmy do Pani Anetki, która sprawiła cud - Martusia zaczęła mówić. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc i chcemy przekazać innym, że to naprawdę super logopedka.Krystyna

Cena za wizytę przystępna, a zajęcia bardzo dobrze przygotowane. Zdecydowanie najlepszy logopeda jakiego znam.

Pozytywnie oceniam Panią Anetę, od kiedy chodzimy na jej zajęcia widoczna jest poprawa w mowie córki. Logopeda w szkole nie potrafiła nam pomóc (bez komentarza). Długo szukałam dobrego logopedy, dlatego teraz polecam Panią Anetę, abyście nie musięli trudzić się tak jak my.

Super specjalista, potrafi doradzić w wielu sprawach, ma świetne gadżety i zabawy. Inni logopedzi poprostu się umywają i to nie tylko moje zdanie, ale i wszystkich moich znajomych. Polecam, bo sama przekonałam się, że nie warto próbować gdzie indziej, bo to strata czasu i pieniędzy.Dziękujemy Pani Aneto za pomoc, Agata z Kacperkiem.

Ma fajne materiały i gry, które bardzo lubiły moje dzieci. Nauka mowy szła nam bardzo gładko i szybko. Dziwne, że w przedszkolu logopeda przekonywała mnie, że terapia trwa latami. Polecam gorąco wszystkim, których dzieci mają problem z mową. Danuta

Oby więcej takich logopedów. Szkoda tylko, że do dobrych specjalistów trzeba chodzić prywatnie.

Z wielką przyjemnością chodzę z synkiem na zajęcia do Pani Anetki. Widać, że ta praca jest jej powołaniem. To wielka dla mnie radość, że Kubuś potafi ładnie mówić tak jak jego rówieśnicy. Krystyna

Mimo mojego wieku pomogła mi pozbyć się krępującej wady wymowy. Szkoda, że tak późno odważyłam się podjąć terapię. Teraz jestem szczęśliwa, bo mam to za sobą. Dziękuję, było bardzo miło!!!!!