Byłem u wielu logopedów i naprawdę jestem zaskoczony skutecznością zajęć tej pani. No i ten wdzięk! Gorąco polecam.

Chodziłam z dwójką moich dzieci na zajęcia do Pani Anetki i jestem bardzo zadowolona. W szkole i w domu nie chciały ćwiczyć, a z Panią Anetą poprostu świetnie się bawiły i wielki był smutek,gdy już nie było potrzeby pomocy logopedy. Grażyna

Pani Aneta jest osobą kompetentną i bardzo miłą. Jestem zadowolona i wdzięczna za tak szybką pomoc mojej córeczce, bo miała naprawdę spore trudności z poprawną wymową.

Potrafi pomóc w naprawdę trudnych przypadkach. Jedyny minus, że długo trzeba czekać na pierwszą wizytę

Zawsze bardzo starannie przygotowana do zajęć, daje bezpłatne materiały do ćwiczeń w domu, ma super gry i zabawy,zawsze można coś odpatrzeć i zastosować samemu.

Pozytywnie oceniam pracę tej pani. Napewno jeszcze skorzystam z jej usług bo mam jeszcze dwójkę małych dzieci.

Od kiedy chodzimy z synem na zajęcia do Pani Anetki wreszcie zauważamy poprawę. Jest Ona naprawdę ekspertem w tej dziedzinie.

Byliśmy z młodym u wielu logopedów, ale jak się okazało byli to ściemniacze. Pani Aneta nie ściemnia, nie ma udawanej terapii tylko realne postępy. Nie dajcie sobie wmówić, że brak efektów to wina dziecka lub rodzica, bo najważniejsze jest odpowiednie dobranie ćwiczeń przez logopedę.

Bardzo skutecznie prowadzi terapię. Mój synek bardzo lubi te zajęcia.

Bardzo skutecznie prowadzi terapię. Mój synek bardzo lubi te zajęcia.

Polecam, bo jest bardzo kompetentna i ma dobry kontakt z dziećmi.

Polecam, bo jest bardzo kompetentna i ma dobry kontakt z dziećmi.