Potrafi zdziałać cuda. Przez trzy lata wakczyliśmy z niewyraźną mową syna, logopeda orzekł że "już lepiej mówić nie będzie, szkoda czasu". Spróbowaliśmy jeszcze u Pani Anetki i cóż terapia zakończyła się po sześciu spotkaniach i po problemie. Dziękujemy, Albert z rodzicami.

Jestem bardzo zadowolony, chodziliśmy z synem na zającia do Pani Drężek przez dwa miesiące i już mówi dardzo dobrze. W szkole chodził do logopedy przez trzy lata i to bez widocznej poprawy.

Ma duże doświadczenie, dobre podejście do dzieci, ciekawe gry i zabawy na zajęciach. Moja córka podczas spotkań nie tylko nauczyła się pięknie mówić, ale i innych umiejętności potrzebnych w szkole

Pani Aneta dokonała tego, czego inni logopedzi naszego powiatu mimo wieju prób nie potrafili. Dziękujemy za wszystkie zajęcia, za profesjonalizm, za miłą atmosferę, a przede wszystkim za pomoc w uporaniu się z uporczywą wadą wymowy. Wszystkim gorąco polecam Panią Anetę.

Bardzo dobry logopeda - wytłumaczy, doradzi, a przede wszystkim zna się na tym co robi. Moja córka bardzo lubi zajęcia z Panią Anetą.

Super logopeda!!!! Polecam wszystkim, których dzieci mają problem z mową.

Super logopeda!!!! Polecam wszystkim, których dzieci mają problem z mową.

Mój syn jest niepełnosprawny ruchowo i jeżdzimy na rehabilitację do Szklanej tam chodziliśmy na zajęcia do Pani Anetki, która bardzo nam pomogła, a jeździliśmy już do wielu specjalistów "rzekomo logopedów" bez większych efektów. Gorąco polecam Panią Anetę, bo warto.

Jesteśmy zadwoleni, dziękujemy za zajęcia i polecamy innym.

Jesteśmy zadwoleni, dziękujemy za zajęcia i polecamy innym.

Przez miesiąc zajęć u Pani Anety syn zrobił większe postępy w mowie niż przez rok chodzenia na logopedię w szkole.

Ciekawie prowadzi zajęcia, ma świetne podejście do dzieci, nie czaruje tylko zna się na rzeczy.