lekarz Anna Burzymska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Jedyny kompetentny lekarz w ośrodku zdrowia w Kolbudach, Dokładnie bada, doskonale pamięta każdego pacjenta, zleca dodatkowe badania bez łaski, nie leczy metodą prób i błędów - za każdym razem szczegółowo bada każdy przypadek.

Mam juz trochę latek na karku , tak kompetentnego miłego i profesjonalnego lekarza w moich kontaktach ze medycyna jeszcze nie nie było. J.M.

Może pani doktor ma przyzwyczajenie do pewnych leków, może dlatego że są sprawdzone, ale zawsze interesuje i przejmuje się swoim pacjentem. Nie robi żadnej łaski jeśli prosi się o skierowanie na badania, a często sama potrzebne badania zleca. Polecam

Nie mozna o nic zapytac, od razu sie irytuje i podnosi glos na pacjenta! pozatym zgodze sie z poprzednimi komentarzami - ciaz ten sam sklad lekow

pani doktor często zapisuje te same leki na wszystko czyli zawsze przeciw bólowo apo napro i dotego antybiotyk duomox aostatnio to nawet mnie niezbadała a recepte żle wipisała no bo protest

szczerze się dziwię powyższym komentarzom. nigdy nie miałem żadnego problemu z Panią doktor.Miła, rzeczowa, a dzieci zawsze do końca wyleczone.Nigdy również, w przeciwieństwie do innych lekarzy,nie odmówiła wizyty domowej.

za każdym razem jak jestem chora bez względu na co to dostaję ten sam lek: duomox, tantum verde i pare innych, za każdym razem ten sam zestaw. Antybiotyk duomox choc jest bardzo duzy i trudno mi go przełykac nie zgodziłą się na inny. Poza tym chyba już przestał na mnie działąc skoro zawsze dostaje ten sam...nie radze tez wyrazac swojego zdania bo Pani dr jest od leczenia i chyba nie zdarzylo sie zeby przyszla na czas. Ma na 8 a przychodzi o 9 chociaż mieszka w Kolbydach na miejscu.

Kobieta nie ma pojęcia o leczeniu chorych. Nie można zadać żadnego pytania, bo jest się zbywanym albo słucha się wymądrzania a nie diagnozy. Moje dziecko miało katar, co 6 godzin Ibufen, najgorsze świństwo, na katar, bez żadnych kropli, ani nic, na pytanie, czy może Dicortinef, nakrzyczała na mnie jak głupia. Koszmar kobieta, do tego zawsze na wszysto przepisuje Bactrim, czyżby producent dawał tej lekarce aż tak duże tantiemy?. Zdecydowanie nie polecam tej pani. Dodam, że opinię wydaję po kilku wizytach, więc mogę coś powiedzieć, bo za kazdym razem było tak samo.