Anna Grabias

Logopeda

Profesjonalizm, duża wiedza, i przede wszystkim ogromne doświadczenie. U Pani Ani widać było duże zaangażowanie , potrafiła nawiązać dobry kontakt z moim synem, przez co mój syn wychodził zawsze zadowolony z wizyt. Poświęca każdemu tyle czasu ile potrzeba. Polecam!!!

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z logopedą. Pani Anna Grabias jest bardzo uprzejmą , miłą i cierpliwą osobą. Dokładnie wyjaśniła mi na czym polega moja wada wymowy oraz przedstawiła skuteczną metodę wyleczenia jej. Serdecznie polecał Panią Grabias osobom nieco starszym, które pragną poprawić swoją wymowę. Ja dzięki pomocą logopedy nauczyłam się wymawiać głoskę " R" w wieku 19 lat. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Annie za poświęcony czas i wiedzę.

Logopeda jakiego w dzisiejszych czasach szukać ze świeczką!Dzięki profesjonalnemu podejściu do sprawy dzisiaj moje dziecko przestaje odstawać od rówieśników. Mimo że wszyscy lekarze zapewniali mnie że wszystko jest ok i jestem tylko kolejną przewrażliwioną matką, która szuka chorób w swoim dziecku to Pani Grabias wykazała się jedyną osobą która poważnie podeszła do sprawy i dzięki niej wszystko dzisiaj idzie w dobrym kierunku. Mam nadzieję, że jeszcze długo nie zaprzestanie swojego zawodu.

Same pozytywy , Pani Ania współpracuje w dwójką moich dzieci i polecam tego logopede.

Pani Grabias jest kompetentnym logopegą.Uzyskałem pomoc dla swojego dziecka.Zwłaszcza poprawił się kontakt z innymi dziecmi. Dziecko stało bardziej otwarte wobec innych. Poprzednie terapie u innych logopedów nie wnosiły poprawy. U Pani Grabias dziecko nie tyklo poprawiło swoją wymowę ale uzyskuje pomoc wszechstronną m.in z poprawnego j.polskiego. Uważam że koszt nie jest wygórowany z uwagi na zaangażowanie Pani logopedy. Zdecydowanie polecam.

Dziecko stało bardziej otwarte wobec innych.
Poprzednie terapie u innych logopedów nie wnosiły poprawy.
Uważam że koszt nie jest wygórowany z uwagi na zaangażowanie Pani logopedy.
Zdecydowanie polecam.

Wciąż poszukujesz "Logopeda Biłgoraj"?

Kościuszki 150 lok. 23
23-400 Biłgoraj