mgr Anna Kacperskamgr Anna Kacperska - zdjęcie profilowe

mgr Anna Kacperska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk. Właściciel Poradni Dietetycznej METAMORFOZA.

Autor dietetycznego bloga www.metamorfozadiety.blogspot.com.

Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Autor dietetycznego bloga www.metamorfozadiety.blogspot.com.

Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Temat swojej pracy inżynierskiej poświęciła znaczeniu magnezu w organizmie oraz w żywieniu człowieka. Badania do pracy magisterskiej dotyczyły z kolei wpływu diety opartej o produkty...

Od zawsze miałam problem z wagą - w ciągu pół roku udało mi się schudnąć ... uwaga - 30 kg!!! polecam, polecam, polecam! dieta była czystą przyjemnością, Pani Ania zmobilizowała mnie do ćwiczeń. Wizyta bardzo przyjemna, profesjonalne badanie i wywiad dietetyczny. Nigdy nie wrócę do starego stylu życia. Udało się!

Wreszcie udało mi się schudnąć. Pani dietetyk to świetny fachowiec, efekty się utrzymują.

Świetny dietetyk, osoba z powołaniem, polecam wszystkim odchudzającym się. Mi już udało się schudnąć 10 kg :) !

Super kontakt z dziećmi NIEJADKAMI - naprawdę BARDZO polecam, bardzo dobre podejście do dzieci.

Naprawdę polecam, odchudzanie z takim specjalistą to czysta przyjemność i gwarantowane efekty.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Garwolin"?

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31