lekarz Anna Łuszpaj

Internista

Przez ponad 70 lat życia i wielu wizyt u wielu lekarzy, nie spotkałem się z taką Osobą, i najwyższych walorach;lekarskich, kompetencji lekarskich, zaangażowaniu się u każdego pacjenta bez wyjątku. Jednym zdaniem ;wzór lekarza!!( Być może niedościgniony dla wielu) . Godny polecenia lekarz dla wszystkich potencjalnych pacjentów.

Jednym zdaniem ;wzór lekarza!!( Być może niedościgniony dla wielu) .
Godny polecenia lekarz dla wszystkich potencjalnych pacjentów.

Absolutnie wspanialy lekarz, stawia trafne diagnozy, godny polecenia! Pelne zaufanie! Wiecej takich!!!

Absolutnie wspanialy lekarz, stawia trafne diagnozy, godny polecenia!
Pelne zaufanie! Wiecej takich!!!

Ogromna wiedza, nieszablonowe podejście do problemu, umiejętność słuchania i wyciągania właściwych wniosków. Tak w kilku słowach mogę określić Panią Doktor. Polecam na 100 %.

Pani doktor Anna Łuszpaj to wspaniały lekarz i prawdziwy przyjaciel pacjenta. Cechuje ja wielki profecjonalizm ,a stawiane przez nią diagnozy są bardzo trafne.

Wspaniały z powołania lekarz rodzinny, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Wykonuje swój zawód, a raczej powołanie z pasją nie patrząc na zegarek. Posiada szeroką wiedzę, którą poszerza uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach. Trafność stawianych przez Panią doktor diagnoz znajdują potwierdzenia w diagnozach stawianych przez specjalistów.

Wciąż poszukujesz "Internista Głogówek"?

Kąpielowa 7

Głubczycka 62B

Zamkowa 1
OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Nyska 2
48-200 Prudnik
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c. Teresa Stochmiałek Bernadeta Apoloni Krystian Knicz Henryk Grek
48-250 Szonów
ulica Targowa 6