dr Anna Olender

Chirurg plastyczny

W Katowicach byłam na wizycie konsultacyjnej, zabieg (korekcja nosa) był w klinice w Żarkach Letnisko. Zacznę od tego, że dziękuję całemu personelowi za naprawdę ciepłą, fachową opiekę. A samej dr Olender dziękuję za serce i to, że w końcu mam taki nos, którego po prostu się nie wstydzę. Jest piękny.

W klinice dr Olender miałam w zeszłym roku "zrobiony" nowy nos. A właściwie poprawiony. Od dziecka mój nos był ogromnym kompleksem. Cieszę się, że polecono mi dr Olender, bo efekt zabiegu przeszedł moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolona. Klinika pięknie położona, na najwyższym - światowym poziomie. Opieka rewelacyjna:)

Trafiłam do kliniki dr Olender z polecenia znajomej. I po efektu zabiegu (nos) widzę, że rekomendacja nie była bezpodstawna. Naprawdę świetny lekarz, z indywidualnym podejściem do pacjenta i złotymi rękami. Polecam.

Przechodziłam u pani Olender dość popularny zabieg, mianowicie zabieg powiększenia piersi. Muszę przyznać, że długo szukałam odpowiedniego lekarza, wiadomo, że komplikacje po takim zabiegu, mogą być okropne. Znalazłam się u pani doktor przede wszystkim dzięki wielu pozytywnym opiniom na jej temat i teraz wiem, że był to najlepszy wybór z możliwych

Będę polecać panią Olender każdemu, kto zapyta mnie o dobrego chirurga plastycznego. Przede wszystkim pani doktor jest kompetentna z szerokim wachlarzem doświadczeń, co wzbudza do niej słuszne zaufanie. Stara się odpowiadać jak najdokładniej na każde pytania i uspokoić pacjentkę, że dobrze, że akurat tutaj się znalazła. Konsultacje w Katowicach pełne, nie pozostawiają niejasności, a sam zabieg w Żarkach Letnisko profesjonalny, więc efekty nie mogły być inne, jak te, które oczekiwałam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Katowice"?

lek. med.
Jerzy Wilgus