dr n. med. Anna Pakalska-Korcala

Psychiatra dziecięcy

Lekarz-absolwentka Wydziału Lekarskiego GUMed (2004 r), specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, mgr psychologii.Tytuł doktora nauk medycznych - 2010 r. Od wielu lat zajmuje się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży. Prowadzi wykłady i szkolenia, jest autorką wielu publikacji z zakresu psychiatrii dziecięcej. Zawodowo związana z Oddziałem Dziennym dla Młodzieży w Gdańskim Centrum Zdrowia oraz Centrum Terapii Autyzmu SOTIS. Prowadzi własną praktykę lekarską.

Bardzo dobry lekarz godny polecenia! Koszt wizyty stosunkowo wysoki Ale Pani doktor poświęciła nam bardzo dużo czasu i czułam że warto było. Jesteśmy pod stałą opieką A wcześniej odwiedziliśmy innym specjalistów.

Pani dr Pakalska to super lekarz-lekarz z powołania.Goraco polecam wszystkim ktorzy jeszcze do Pani doktor nie trafili. Prosze sie nie zastanawiac.Jesli masz problem z dzieckiem to jest osoba ktora napewno Ci pomoze.

Pani doktor bardzo konkretna, fachowa, w bardzo dobrym komtakcie z dzieckiem.Żałuję, że dopiero teraz trafiliśmy do Pani doktor - nasz synek ma ADHD i leczenie mogliśmy rozpocząc już kilka lat temu, ale nikt nas właściwie nie pokierował.

Terapia nie przyniosła pozytywnych rezultatów.

Terapia nie przyniosła pozytywnych rezultatów.

Pani doktor jest osobą młodą, ale bardzo kompetentną, z powołania wykonującą swój zawód. Jest nie tylko lekarzem, ale też psychologiem i terapeutą, co jest bardzo rzadko spotykane. Byłam już z problemem mojego dziecka u wielu psychiatrów dziecięcych, ale dopiero Pani doktor pomogła naszej rodzinie. Z całego serca mogę Ją polecić innym pacjentom.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra dziecięcy Gdańsk"?

Anita Sumiła

mediart
Gdańsk
80-298 Gdańsk

Gabinet psychiatryczno-psychologiczny
Żukowska 13
80-298 Leźno
Niepubliczny Specjalistyczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna "GOSPODY-MED"
GOSPODY 7

83-200 Starogard Gdański
ISPL Gabinet Psychiatryczny
Al. Zwycięstwa 87/91
83-200 Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPUS"
Gdańska 15 B
89-600 Chojnice