dr n. med. Anna Szramek-Urbaniak

Endokrynolog, Internista

Bardzo polecam Panią Szramek - Urbaniak. Leczę się u niej od 13 lat i zdecydowanie jest to najbardziej profesjonalny i uprzejmy lekarz, z jakim miałam styczność.

POLECAM, FACHOWIEC NAJWYŻSZEJ KLASY. Leczę się u tej pani od ponad 3 lat,zawsze miła, serdeczna a co naważniejsze wytłumaczy i poświęca pacjentowi naprawdę dużo czasu.

POLECAM, FACHOWIEC NAJWYŻSZEJ KLASY.

Polecam Panią doktor! Kompetentna, uprzejma, poświęca dużo czasu pacjentowi, tłumaczy chorobę i leczenie, kompleksowo podchodzi do problemu, wzbudza zaufanie i polecam ją innym. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim podejściem wspaniałym do pacjenta! Lekarze uczcie się od tej Pani!

Totalne nieporozumienie,zadnego zrozumienia dla pacjenta.kasa ma sie zgadzac

Totalne nieporozumienie,zadnego zrozumienia dla pacjenta.kasa ma sie zgadzac

NIe przyjmie pacjęta nawet jak ma kartotekę ponieważ dawno u lekarza nie był. Tłumaczy się tym że trzeba chodzić do lekarza który pacjęta prowadzi i nie ma dyskusji. Odkąd pamiętam to zawsze można było zmienić lekarza jak się do niego nie ma zaufania. Mimo prywatnej wizyty która kosztuje przecież nie tak mało bo 120zł.nie można się zarejestrować.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Jaworze"?

MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
41-250 Czeladź
"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Dworcowa 22
34-300 Żywiec
Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nad Niprem 14
43-300 None
43-384 Jaworze
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Pracy s. c.
Powstańców Śląskich 8
Modrzewiowa 211
43-384 Jaworze Górne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Lekarskie "ALFA" Spółka Cywilna Ryszard Sędziak, Bogumiła Sędziak
ulica Grażyny 9